Glamour Bridal

E-posta Gönder

0216 706 0946

Glamour Bridal

Abiye ve Nişanlık

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Kiralama
  • Haftasonu Hizmet

Hakkında

Glamour Bridal, sadece gelinlikleriyle değil birbirinden güzel ve özgün abiye ve nişanlıklarıyla da siz gelin adaylarının yanında! Deneyimli tasarımcılarımız ve danışmanlarımız hayallerinizi süsleyen modelleri profesyonel bir hizmet sunarak sizlerle buluşturuyor.

Gelelim sunduğumuz hizmetlerin özelliklerine…

Abiye veya nişanlık arayışıyla Kadıköy Söğütlüçeşme’deki Glamour Bridal’a geldiğinizde nişanınızın konseptinden ve hayalinizdeki abiyeden konuşuyoruz. İstediğiniz modelin davet mekanınızın süslemelerine, renklerine, sizin beden özelliklerinize, ten renginize ve hatta kişiliğinize dahi uyumunu önemsiyoruz. Her bir detayın birbiriyle bir bütün oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Tecrübelerimiz de bu noktada en büyük yol göstericimiz oluyor.

Davetinizi oluşturan tüm elemanları taleplerinizle harmanlayıp size uygun olduğunu düşündüğümüz modelleri sunuyoruz. Danışmanlarımız, aklınızda olmayan ama koşullara çok uygun olan modelleri de kendi süzgeçlerinden geçirerek size sunabiliyorlar. Siz de bu modeller içerisinden içinize en çok sineni, içinde kendinizi en iyi hissettiğinizi seçerek nişan elbisenizi bulmuş oluyorsunuz. Nişanlığınızı hazır modellerimizden bulabildiğiniz gibi size özel olarak tasarlanmış bir modeli de tercih edebilirsiniz. Çünkü, bunu yapabilecek bir tasarım ekibimiz de bünyemizde bulunuyor.

Abiye veya nişanlığı beğenmeniz tabii ki işimizin en öncelikli amaçlarından. Bunun yanında beğendiğiniz kıyafetin bütçenize hitap etmesi gerektiğini ve kısa sürede teslimat yapabilmenin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden fiyatlarımızı ve ekibimizi belirlerken tüm bu detaylara uygun hareket ediyoruz. Sözü özü, firmamız farklı bütçelere hitap eden modelleri bulunduran ve seçtiğiniz elbiseyi bir hafta kadar kısa sürede teslim edebilen bir firmadır. Ek olarak, kiralık seçenekleri de sunduğumuzu ve hafta sonları da hizmet verdiğimizi belirtelim.

Hayalinizdeki modelleri Kadıköy nişanlık mağazaları arasında arıyorsanız Glamour Bridal olarak, parıltılısından dantellisine kırmızısından siyahına, renk renk, çeşit çeşit pek çok abiye seçeneğimizle yanınızda bulunmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Serpil Bilgi

Çağatay Bilgi

  • Telefon: 0216 706 0946

  • Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:150/1 Kadıköy/İstanbul

Glamour Bridal Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!