Abiye ve Nişanlık İstanbul

Glamour Bridal

5,0
Glamour Bridal
 • Min. Fiyat
  10.000 TL'den fazla

Glamour Bridal Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Glamour Bridal Hakkında

Glamour Bridal, sadece gelinlikleriyle değil birbirinden güzel ve özgün abiye ve nişanlıklarıyla da siz gelin adaylarının yanında! Deneyimli tasarımcılarımız ve danışmanlarımız hayallerinizi süsleyen modelleri profesyonel bir hizmet sunarak sizlerle buluşturuyor.

Gelelim sunduğumuz hizmetlerin özelliklerine…

Abiye veya nişanlık arayışıyla Kadıköy Söğütlüçeşme’deki Glamour Bridal’a geldiğinizde nişanınızın konseptinden ve hayalinizdeki abiyeden konuşuyoruz. İstediğiniz modelin davet mekanınızın süslemelerine, renklerine, sizin beden özelliklerinize, ten renginize ve hatta kişiliğinize dahi uyumunu önemsiyoruz. Her bir detayın birbiriyle bir bütün oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Tecrübelerimiz de bu noktada en büyük yol göstericimiz oluyor.

Davetinizi oluşturan tüm elemanları taleplerinizle harmanlayıp size uygun olduğunu düşündüğümüz modelleri sunuyoruz. Danışmanlarımız, aklınızda olmayan ama koşullara çok uygun olan modelleri de kendi süzgeçlerinden geçirerek size sunabiliyorlar. Siz de bu modeller içerisinden içinize en çok sineni, içinde kendinizi en iyi hissettiğinizi seçerek nişan elbisenizi bulmuş oluyorsunuz. Nişanlığınızı hazır modellerimizden bulabildiğiniz gibi size özel olarak tasarlanmış bir modeli de tercih edebilirsiniz. Çünkü, bunu yapabilecek bir tasarım ekibimiz de bünyemizde bulunuyor.

Abiye veya nişanlığı beğenmeniz tabii ki işimizin en öncelikli amaçlarından. Bunun yanında beğendiğiniz kıyafetin bütçenize hitap etmesi gerektiğini ve kısa sürede teslimat yapabilmenin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden fiyatlarımızı ve ekibimizi belirlerken tüm bu detaylara uygun hareket ediyoruz. Sözü özü, firmamız farklı bütçelere hitap eden modelleri bulunduran ve seçtiğiniz elbiseyi bir hafta kadar kısa sürede teslim edebilen bir firmadır. Ek olarak, kiralık seçenekleri de sunduğumuzu ve hafta sonları da hizmet verdiğimizi belirtelim.

Hayalinizdeki modelleri Kadıköy nişanlık mağazaları arasında arıyorsanız Glamour Bridal olarak, parıltılısından dantellisine kırmızısından siyahına, renk renk, çeşit çeşit pek çok abiye seçeneğimizle yanınızda bulunmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:150/1 Kadıköy/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Glamour Bridal Yol Haritası

Glamour Bridal Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Şaziye & Cenap

Düğün Tarihi: 05.06.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Serpil Hanım ve ekibi mükemmelsiniz. Hayalimde ki gelinliği sıfır sorunla diktiler. Asla pişman olmazsınız.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.