Abiye ve Nişanlık İstanbul

Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier

Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier Hakkında

Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier'in temelleri 1987 yılında Cihad Yalçın tarafından atılmıştır. Kişiye özel tasarım dikim abiye ve gelinlikte, Bağdat Caddesi Erenköy/İstanbul’da en üst düzeyde ve kalitede müşterilerine özel hizmet vermektedir. Kızı Neslihan Yalçın Kurtuluş ve eşi Nüket Yalçın en büyük yardımcıları olarak yanında yol almaktadırlar. Oğlu Cihan Yalçın fotoğrafçılık ve kameramanlık mezunu olarak firmanın tüm fotoğraf çekiminde basın ve halkla ilişkiler ayağında babasının yanında yer almaktadır.

Koleksiyonunda şıklığa, kaliteye ve el işçiliğine önem veren Cihad Yalçın, kişiye özel dikimlerde yerli ve yabancı birçok kadının güzelliklerini tamamlamak için Valentino, Emanuel Ungaro, Christian Dior gibi ünlü markaların kumaşlarını tercih ediyor.

Tasarımlarında heykelimsi formlar, klasik duruşla yeni akımları bütünleyerek trendleri yakalıyor. " Bütün kadınlar güzeldir." felsefisiyle yola çıkan Cihad Yalçın " kişinin fiziğine uygun tasarımlar seçmelerinin çok önemli olduğunu vurguluyor." Asaleti ve zarafeti romantik dokunuşlarla; ipek degrade şifonlar, ipek satenler, danteller ve Swarovski taşlarla birleştirip; 2015 abiye ve gelinlik koleksiyonunu beğeniye sunuyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bağdat cad. 347/1 Kat:3 Daire:5 ERENKÖY

  • Haritadaki Konumu

    Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.