Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Önerilen Firmalar

Atelier No.7
4 1

Şişli

Atelier No.7

1.000-2.000 TL
Özel Dikim
Yonca Modaevi
3

Pendik

Yonca Modaevi

Miss Milanda
15

Ataşehir

Miss Milanda

Hakkında

Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier'in temelleri 1987 yılında Cihad Yalçın tarafından atılmıştır. Kişiye özel tasarım dikim abiye ve gelinlikte, Bağdat Caddesi Erenköy/İstanbul’da en üst düzeyde ve kalitede müşterilerine özel hizmet vermektedir. Kızı Neslihan Yalçın Kurtuluş ve eşi Nüket Yalçın en büyük yardımcıları olarak yanında yol almaktadırlar. Oğlu Cihan Yalçın fotoğrafçılık ve kameramanlık mezunu olarak firmanın tüm fotoğraf çekiminde basın ve halkla ilişkiler ayağında babasının yanında yer almaktadır.

Koleksiyonunda şıklığa, kaliteye ve el işçiliğine önem veren Cihad Yalçın, kişiye özel dikimlerde yerli ve yabancı birçok kadının güzelliklerini tamamlamak için Valentino, Emanuel Ungaro, Christian Dior gibi ünlü markaların kumaşlarını tercih ediyor.

Tasarımlarında heykelimsi formlar, klasik duruşla yeni akımları bütünleyerek trendleri yakalıyor. " Bütün kadınlar güzeldir." felsefisiyle yola çıkan Cihad Yalçın " kişinin fiziğine uygun tasarımlar seçmelerinin çok önemli olduğunu vurguluyor." Asaleti ve zarafeti romantik dokunuşlarla; ipek degrade şifonlar, ipek satenler, danteller ve Swarovski taşlarla birleştirip; 2015 abiye ve gelinlik koleksiyonunu beğeniye sunuyor.

İletişim

Neslihan Yalcin Kurtulus

  • Adres: Bağdat cad. 347/1 Kat:3 Daire:5 ERENKÖY

Boutique 87 Cihad Yalçın Couture Atelier Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!