• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL

As Brides Özellikler

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

As Brides Hakkında

Modacı Filiz Akdoğan tarafından 2005 yılında kurulan markamız As Brides ile ilk günkü heyecanımızla sektörde faaliyet göstermeye devam e diyoruz. İstanbul Kadıköy modaevimizi açtığımız ilçe olmakla birlikte bunun yanı sıra Bahariye gibi ilçenin en güzel ve nezih semtlerinden de birindeyiz. Burada birbirinden yetenekli ve her biri alanında uzman bir kadro ile çalışıyoruz. Ekibimizdeki tüm modacılar, stilistler, tasarımcılar ve terziler son derece güler yüzlü ve bir o kadar da tecrübeli profesyonellerdir. Bu sayede tüm müşterilerimizi ve konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyor ve onlara diledikleri hizmeti veriyoruz.

Modanın en güzel alanlarından biri olan gelinlik ve özel gün kostümleri üzerine çalışmalar yürütüyor ve kendi imzamız olan vizyon sahibi bir çizgide çalışıyoruz.
Filiz Akdoğan’ın tüm moda tarihini kendi yaratıcı tarzı ile harmanladığı stili ve bunu yaparken de yepyeni dikim teknikleri kullanması ile moda evimizin ana prensipleri oluşmuş oldu. Tüm bunlarla birlikte sürekli değişen estetik değerlere saygı duyduğumuz için dünya trendlerini takip ederek özel tasarım konusunda farklılaşmayı da çok önemsiyoruz. Her yıl özenli bir çalışma ile oluşturduğumuz kreasyonlarımızla özgün modeller yaratmak için gerekenleri yapıyoruz. As Brides ismini markalaştırmak için attığımız adımların karşılığını alıyor ve tasarımlarımızın taklit dahi edildiğini gözlemliyoruz.

Gelinliklerin yanı sıra gece elbiseleri, nişanlıklar yani kısacası abiyeler de tasarlıyoruz. En özel günlerde kendilerine has tasarımlara sahip olmak ve eşsiz bir görünüme kavuşmak isteyen hanımefendilere hizmet ediyoruz. En kaliteli kumaşlar, danteller ve aksesuarlar kullanarak ince bir işçilik ile diktiğimiz elbiselerimizi müşterimizin veya gelin adayımızın beğenisine hitap edecek şekilde tasarlıyoruz. Vücut tipi ve ölçüleri, tarzı ve beğenileri bunda büyük rol oynuyor.

As Brides olarak bize ulaşmak ve daha detaylı bir görüşme ile merak ettiklerinizin karşılığını bulmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres::

    Hasanpaşa Mah. Söğütlüçeşme Cad Hülya Apt, D:No:184/3, 34716 Kadıköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    As Brides Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.