Düğün Organizasyonunda Profesyonel Bir Yardım

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:11 dakika

29.06.2020

Sizler için çalışan tecrübeli bir ekipten daha iyi ne olabilir?

Mine Organizasyon, Düğün.com Çiftleri için bu yılın düğün modasından, hizmetlerinden ve çiftlerin niçin bir organizasyon firmasına ihtiyaç duyabileceğinden bahsetti.

Mine Organizasyon’dan biraz bahseder misiniz?

Firmamız, 25 yıldır birbirini tanıyan iki arkadaşın ortak eseridir. Hizmet sektörünün hızlı gelişmesine ve tecrübelerimize güvenerek organizasyon şirketlerine, düğün salonlarına, büyük otellere ve kurumsal şirketlere ekipman tedarik etmeye başladık, ancak yoğun talepler karşısında kiralama ve düğün organizasyonlarında da ciddi işlere imza atmaya başladık. Mine Organizasyon, ürünlerini kendi özgün modellerle üretmektedir. Bu yüzden ürün ve hizmet fiyatları, emsallerine göre çok uygun olup, kaliteden ödün vermeden müşterilere sunulmaktadır.

düğün organizasyonunda profesyonel bir yardım

Evlenecek çiftler sizce neden organizasyon firmalarını tercih etmelidirler?

Evlilik ve düğün yeni evlenecek çiftler için en mutlu ve ömür boyu hatırlanacak bir olaydır. Böyle mutlu bir olayı oluşabilecek aksiliklerle, son dakika sürprizleri ile bozmayı kimse istemez. Organizasyon firmaları evlenecek çiftlerle görüşüp, onların beklenti ve hayallerini öğrenerek düzenleme yaparlar. Ayrıca bu işi profesyonel kadrolarıyla yaptıklarından yeni evlenecek çiftlerin tüm beklentileri en üst seviyede karşılanmış olur.

Çiftlere ne gibi hizmetleriniz bulunuyor?

Gelen taleplere göre düğün öncesi hazırlıklardan, düğün esnasında ve sonrasındaki tüm aşamalarda yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. Mekan temini, gelin arabası temini, salon veya mekan düzeni, süsleme, ses ve ışık düzeni kurulması, fotoğraf, kamera ve jimmy jib(vinçli kamera) hizmeti, catering hizmeti, çocuklar için ilave düzen gibi tüm aşamalarda hizmet veriyoruz.

Dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerin talepleri nelere göre şekilleniyor?

Düğün çiftleri mevsimine göre ve bütçelerine göre bize taleplerini iletiyorlar. Talepler genelde düğünün görsel yönünün ve organizasyonun kusursuz olmasına yönelik. Mekan temininden, kullanılacak ekipmana , görev alacak personele kadar tüm detayları paylaşıyorlar ve mutluluklarına katkı sağlamamızı istiyorlar.

Çiftlerin sizinle çalışması için en uygun zaman düğünden kaç ay öncesidir ?

Bu konu mevsime göre değişmektedir. Eğer çiftler düğün yapılacak mekanı bulmuşlar ve bize bildirmişlerse yazın yapılacak düğünlerde yoğun sezon faktörünü de dikkate alarak bu sürenin en az 2-3 ay öncesinden başlaması uygun olmaktadır. Kışın ise mekan temini kolaylığı, seçeneklerin çokluğu dikkate alınırsa en geç 2 ay önceden bir planlama yapılması gerekmektedir.

düğün organizasyonunda profesyonel bir yardım

Peki bu senenin düğün modası hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Bu seneki düğünlerde ortaya çıkan konular “bahar esintileri ve renkleri, sonbaharın romantizmi” olacak. Çiftler artık alışılmış kalıplar yerine, farklı mekan ve temalar içinde düğün yapmak istiyorlar. Aileler de bu konuda çok anlayışlı davranıyorlar. Dekorasyonlarda ise farklı , natürel ama gösterişli objeler, yumuşak ve pastel renk süslemeler, kumaşlar, hizmette ise sakin ama eğlendiren müzik ve abartıya kaçmayan ikram anlayışı öne çıkmaktadır.

Hizmetinizin fiyatları neye göre şekilleniyor?

Düğün maliyetleri çiftlerin taleplerine göre şekillenmektedir. Ancak; biz böyle mutlu bir olayda gençlerin ve ailelerin geleceğe borç içinde veya aşırı maddi yük içinde girmelerini engellemek ve onlara katkı sağlamak adına son derece makul fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Mine Organizasyon hakkında daha çok bilgi almak ve Düğün.com Çiftlerine özel kampanya ve indirimlerden yararlanmak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

nida çamlı

Düğün Tarihi: 23.10.2014


sonbaharın romantizmi :) hoş bi tema :)


şehnaz kayga

Düğün Tarihi: 23.10.2014


profesyonel destek şrt tabi çünkü biz sadece 1 kere düğün yapıyoruzz ama onlar her türlü çeşit ve seçeneği hazırlık aşamasında görme şansına sahipler...