Latilla Tekne

0212 963 07 57

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Latilla Tekne
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Latilla Tekne Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Latilla Tekne Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Latilla Tekne Sıkça Sorulan Sorular

Latilla Tekne düğün fiyatları ne kadar?

Latilla Tekne düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Latilla Tekne düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Latilla Tekne kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Latilla Tekne 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Latilla Tekne düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Latilla Tekne düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Latilla Tekne düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Latilla Tekne düğün dışında doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, baby shower ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Latilla Tekne Hakkında

Latilla Tekne, 2004’ten beri denizcilik sektöründe aktif olan ve gitgide genişleyen bir filonun üyesi. Bebek’te demirleyen teknemiz, Boğazda tekne düğünü isteyen çiftlerimizin kullanımına açılıyor. Üstelik isterseniz farklı iskelelere de demirleyebiliyor, böylece size tekne düğününüzü istediğiniz konuma taşıma fırsatı sunuyoruz. İstanbul’da iki kıtanın birbirine kavuştuğu noktada VIP bir hizmet vererek hayallerinizin gerçekleşmesine ön ayak oluyoruz. Teknemizin hem açık hem kapalı davet alanlarına sahip olması sayesinde farklı taleplerinizi karşılayabiliyoruz.

Davet Alanları

Latilla Yat, 36 metre uzunluğa sahip. Yatımızda 2 büyük ve 2 küçük kamaranın yanında geniş bir kapalı oturma alanı ve bir de mutfak bulunuyor. Açık havada gerçekleştirmek istediğiniz yemekli düğünler için 100 kişiye kadar misafiri teknemize davet edebilirsiniz. Kokteyl düğünlerde kapasitemiz 100 ila 200’e kadar çıkabiliyor. İç mekanda da 50 ila 100 kişilik davetli ağırlama alanı sunmaktayız.

Dekorasyon

Teknemizde denizin köpük köpük mavisine eşlik edebilmek için beyaza ağırlık verme kararı aldık. Bu yüzden uzun dikdörtgen masalarımızın örtüleri ve katlanır model tiffany sandalyelerimiz beyaz renk. Masaları yeşil yapraklar ve beyaz çiçeklerden oluşan çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz. Sandalye süslemesinde mor kurdeleler, beyaz organze tüller ve zarafet dolu çiçeklerle meydana getirdiğimiz aksesuarlara yer veriyoruz.

Hizmetler

Latilla Yacht Bebek’te demirliyor ancak çiftlerimizin isteği üzerine farklı iskelelere de geçebiliyoruz. Kalkış ve varış yerimizin değişmesi talebinde bulunan çiftlerimize bunu ücret karşılığında ek hizmet olarak sunuyoruz. Teknemizde yapacağınız düğünlerde eğlencenin hiç kesintiye uğramaması için ışık, ses ve sahne sistemlerimizin altyapılarını sağlamca kuruyoruz. DJ veya canlı müzik performansı arasından tercih yapmak size kalıyor. Teknemizde yemekli veya kokteyl servisli bir düğün düzenlemek istemeniz halinde sizin için en seçkin lezzetleri teknemiz bünyesine getiriyor ve profesyonel bir ekiple misafirlerinize serviste bulunuyoruz.

Latilla Tekne, Bodrum’da hizmet veren kardeşi Matilda’yla birlikte denize sevdalı çiftlerin düğünlerini engin mavinin kucağında yapmasına olanak tanıyor. Misafirlerimize özenle sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi ise yerimiz neresi olursa olsun hiç değişmiyor. Ailemizin bir parçası olmaya karar veren çiftlerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle aşağıdaki bilgilerimiz veya yandaki form aracılığıyla hemen iletişime geçebilir, Bebek tekne düğünü fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 07 57
 • Adres:

  Cevdetpaşa Cad. Boğaziçi Üniversitesi Otobüs Durağı Arkası Bebek

 • Nasıl gelinir?

  Yat Latilla Bebek'de bağlı bulunmaktadır. Konuklarımız arzu ettiği takdirde bu lokasyondan binebilirler. Ancak davet sahibinin talebi üzerine boğaz dahilinde farklı iskelelerden de kalkış ve varış yapılabilir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Latilla Tekne Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.