• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Geniş tekne filosuna sahip.
 • Kalkış noktası seçilebiliyor.
 • Boğaz manzarasıyla büyülüyor.
 • Küçük gruplar için uygun.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Latilla Tekne Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Latilla Tekne Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Latilla Tekne Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Latilla Tekne Sıkça Sorulan Sorular

Latilla Tekne düğün fiyatları ne kadar?

Latilla Tekne düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Latilla Tekne düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Latilla Tekne kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Latilla Tekne 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Latilla Tekne düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Latilla Tekne düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Latilla Tekne düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Latilla Tekne düğün dışında doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, baby shower ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Latilla Tekne Hakkında

Latilla Tekne, 2004’ten beri denizcilik sektöründe aktif olan ve gitgide genişleyen bir filonun üyesi. Bebek’te demirleyen teknemiz, Boğazda tekne düğünü isteyen çiftlerimizin kullanımına açılıyor. Üstelik isterseniz farklı iskelelere de demirleyebiliyor, böylece size tekne düğününüzü istediğiniz konuma taşıma fırsatı sunuyoruz. İstanbul’da iki kıtanın birbirine kavuştuğu noktada VIP bir hizmet vererek hayallerinizin gerçekleşmesine ön ayak oluyoruz. Teknemizin hem açık hem kapalı davet alanlarına sahip olması sayesinde farklı taleplerinizi karşılayabiliyoruz.

Davet Alanları

Latilla Yat, 36 metre uzunluğa sahip. Yatımızda 2 büyük ve 2 küçük kamaranın yanında geniş bir kapalı oturma alanı ve bir de mutfak bulunuyor. Açık havada gerçekleştirmek istediğiniz yemekli düğünler için 100 kişiye kadar misafiri teknemize davet edebilirsiniz. Kokteyl düğünlerde kapasitemiz 100 ila 200’e kadar çıkabiliyor. İç mekanda da 50 ila 100 kişilik davetli ağırlama alanı sunmaktayız.

Dekorasyon

Teknemizde denizin köpük köpük mavisine eşlik edebilmek için beyaza ağırlık verme kararı aldık. Bu yüzden uzun dikdörtgen masalarımızın örtüleri ve katlanır model tiffany sandalyelerimiz beyaz renk. Masaları yeşil yapraklar ve beyaz çiçeklerden oluşan çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz. Sandalye süslemesinde mor kurdeleler, beyaz organze tüller ve zarafet dolu çiçeklerle meydana getirdiğimiz aksesuarlara yer veriyoruz.

Hizmetler

Latilla Yacht Bebek’te demirliyor ancak çiftlerimizin isteği üzerine farklı iskelelere de geçebiliyoruz. Kalkış ve varış yerimizin değişmesi talebinde bulunan çiftlerimize bunu ücret karşılığında ek hizmet olarak sunuyoruz. Teknemizde yapacağınız düğünlerde eğlencenin hiç kesintiye uğramaması için ışık, ses ve sahne sistemlerimizin altyapılarını sağlamca kuruyoruz. DJ veya canlı müzik performansı arasından tercih yapmak size kalıyor. Teknemizde yemekli veya kokteyl servisli bir düğün düzenlemek istemeniz halinde sizin için en seçkin lezzetleri teknemiz bünyesine getiriyor ve profesyonel bir ekiple misafirlerinize serviste bulunuyoruz.

Latilla Tekne, Bodrum’da hizmet veren kardeşi Matilda’yla birlikte denize sevdalı çiftlerin düğünlerini engin mavinin kucağında yapmasına olanak tanıyor. Misafirlerimize özenle sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi ise yerimiz neresi olursa olsun hiç değişmiyor. Ailemizin bir parçası olmaya karar veren çiftlerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle aşağıdaki bilgilerimiz veya yandaki form aracılığıyla hemen iletişime geçebilir, Bebek tekne düğünü fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 07 57

 • Adres::

  Cevdetpaşa Cad. Boğaziçi Üniversitesi Otobüs Durağı Arkası Bebek

 • Adres tarifi:

  Yat Latilla Bebek'de bağlı bulunmaktadır. Konuklarımız arzu ettiği takdirde bu lokasyondan binebilirler. Ancak davet sahibinin talebi üzerine boğaz dahilinde farklı iskelelerden de kalkış ve varış yapılabilir.

 • Haritadaki Konumu

  Latilla Tekne Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.