The Primetime Entertainment Cruise*

The Primetime Entertainment Cruise
İki yaka arasında, Party Düğün yapmak ister misiniz ?
Oturmaya mı geldik...
/ Düğünleri güzel yapan gelinler,unutulmaz kılan detaylardır.
Kaç kişilik dans pisti olacak ? Büyüklerimiz oturmalı mı ? Yemek sırasında ne çalmalı ? Halay başı kim olacak ? Herkes bir dilek tuttu mu ? Gibi sorular ile biz ilgileniriz.

Spicy Lezzet
Lezzetli bir yemek yapmanın yolunun kaliteli ürünler kullanmaktan geçtiğini biliyor, hiç bir şartta ürün kalitesinden ödün vermiyoruz.
Spicy Sunum
Sunumun yemeğin lezzeti kadar önemli olduğunu düşünüyor, şık sunumlar yaratmayı misafirlerimize verdiğimiz değerin göstergesi olarak görüyoruz.
Spicy Konsept
Sizlere lezzetli ve şık yemekler sunmanın yanı sıra davetlerinizde fark yaratacağınız özel konseptler de hazırlıyoruz.
Hakan Kaya ve Şafak Tunca, Catering ve event organizasyonlarındaki tecrübelerini butik hizmet anlayışı ile birleştiren Spicy Gourmet Foods, faaliyet alanında fark yaratmak hedefiyle yola çıkmış ve bu fark ile birlikte, denizlerimizde ve uluslararası sularda hizmet vermek adına ThePrimetime Cruise ile iş birliğine başlamıştır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
D&S Daniela & Sakis Düğün Tarihi: 14/08/2015

Dear Yasemin, I would like to thank you many times for your kindly and friendly support for my very special day of my life. When I decision to have my wedding in Istanbul,I was afraid to find a good place which has the amazing view of Bosphorus. But you gave us more than we aspect with this fantastic decorated super luxury Prime Time Boat. We flow on the sea all night and say ''YES'' under the full moon with witness of İstanbul. You team did a good job with the service and the menu. Our guests still remember the tastes and the presentations which was amazing. It was a pleasure for us to meet you SPICY. Special Thanks,

N&J Nathalie & John Düğün Tarihi: 20/07/2015

We had a destination wedding last summer in İstanbul and we would like to have the amazing panaroma during our special day. Me and Johnny want you to know that we are very pleased with the quality of service your company ''Spicy Catering'' provides at Prime Time Boat. The food was absolutely delicious, the service was perfect and I couldn't find any other word than ''Gorgeous'' for the atmosphere.

T&E Tuba & Eren Düğün Tarihi: 05/07/2015

Denizde düğün yapmak, hele birde İstanbul Boğazındaysanız, masal gibi…. Biz bu masalı bütün misafirlerimiz ile yaşadık. Her şey güzeldi. Yemekler, servis, personel. Hepsi birbirinden profesyonel. Teşekkürler, Hakan Bey bizi ikna ettiğiniz için.

N&K Nil & Kerem Düğün Tarihi: 30/06/2015

Sevgili Spicy Ailesi, Öncelikle bize rüya gibi bir gece yaşattığınız, bu özel günümüzde herşeyi kusursuz kıldığınız ve sabırla tüm son dakika isteklerimize anlayış gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Açıkçası düğünümüz için mekan arayışı içerisindeyken otel alternatifleri bize bütçe ve düzen olarak daha avantajlı görünüyordu. Ta ki sizinle karşılaşana kadar. Herşey hayal ettiğimizden bile güzel oldu. İyiki sizler ile tanışmışız diyoruz ve birçok arkadaşımıza şiddetle tavsiye ediyoruz. Deneyimli ekibiniz bizi gün boyu hiç yalnız bırakmadı,tüm hazırlıklarımızla yakından ilgilendiler. Tek kelime ile herşey harikaydı...

N&B Neslihan & Batuhan Düğün Tarihi: 22/05/2015

Boğaz manzaralı, farklı bir düğün olsun istemiştik. Tekne düğün hiç planlamamıştık. The Primetime Cruise bir tekne değilmiş  ve deniz üstünden boğaz ve istanbul bir başka… Ulaşım, çok rahat, otopark derdi yok, istediğimiz yerlerden, misafirlerimizi alma imkânımız oldu. Ekip harika, en başından en sonuna kadar ilgi alaka üst düzey. Servis yemekler muhteşem. Şehir dışından gelen misafirlerimiz farklı bir deneyim yaşatmış olmaktan çok mutlu olduk. Hakan Bey, Şafak Bey çok teşekkürler 

M&K Merve & Kadir Düğün Tarihi: 24/04/2015

Çocuklar gibi şendik, İstanbul bir başka güzel gözüküyordu buradan ! Tam istediğimiz gibi düğünden ziyade bir party havasını yaşadık. Endişelerimiz vardı! Deniz dalgalı olur sa çok sallanır mıydık? Beni deniz tutar dedim, ancak gemiden hiç inmek istemedik keşke bitmeseydi. İmkânları mükemmel, tüm boğaz sizin. Yemek ve hizmet misafirlerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda, kaliteli ve doyurucu, hele kokteyl karışımlar, daha ne olsun. Teşekkürle, Spicy, Teşekkürler The Primetime….

.
Evleneceklere Destek Hareketi
The Primetime Entertainment Cruise ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için The Primetime Entertainment Cruise hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap