Tekne Düğünü İstanbul

Mustafa Kaptan 5

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mustafa Kaptan 5 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mustafa Kaptan 5 Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mustafa Kaptan 5 Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Mustafa Kaptan 5 Sıkça Sorulan Sorular

Mustafa Kaptan 5 düğün fiyatları ne kadar?

Mustafa Kaptan 5 düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mustafa Kaptan 5 düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mustafa Kaptan 5 kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mustafa Kaptan 5 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mustafa Kaptan 5 düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mustafa Kaptan 5 düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Mustafa Kaptan 5 düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mustafa Kaptan 5 düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Mustafa Kaptan 5 Hakkında

İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde şık ve unutulmaz bir tekne düğününe ne dersiniz? En mutlu olduğunuz bu ânı güzel bir teknede kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek için sizi Mustafa Kaptan 5 teknesine bekliyoruz.

150 kişilik bir yolcu kapasitemiz bulunuyor. Düğünleriniz için hem açık hem de kapalı alanımızı tercih edebiliyorsunuz. Açık alanımızın üstünün tente ile kapanabildiğini ve kötü hava şartlarına karşı hiçbir şekilde etkilenmediğinizi söyleyebiliriz.

Yemekli bir düğün gerçekleştirmek isterseniz 100 kişiyle rahat bir oturma düzeni sağlayabiliyorsunuz. Bu masa ve sandalyelerin süsleme ve giydirmesini tamamen isteğinize göre belirliyoruz. Talep ettiğiniz konsept ve renge göre teknemizi dizayn ediyor ve hayalinizdeki düğünü her detayıyla sağlamaya çalışıyoruz. Yemeğiniz için de profesyonel bir yardım almak isterseniz catering firmalarıyla anlaşma şansına sahipsiniz.

Tekne düğünlerinin en büyük avantajlarından biri de ses ve müzik konusunda hiçbir kısıtlamanın olmamasıdır. İstanbul’un ve Boğaz’ın açıklarında dilediğiniz müziklerle son ses eğlenebilirsiniz. Üstelik herhangi bir zaman sınırlaması olmadan! Son model teknolojik ekipmanlar ile dizayn edilmiş teknemizde hem ses hem de ışık konusunda kaliteyi hissedeceksiniz.

Teknemizde düğünler dışında kına geceleri, evlilik teklifleri, bekarlığa veda geceleri, yıl dönümleri, açılışlar, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi tüm davetleri gerçekleştirebiliyoruz. Bugünlerinizde profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizlerin yanında oluyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon ile kusursuz bir gecenin nasıl olacağını çok iyi biliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hem planladığınız tarihin uygunluğunu netleştiriyor hem de isteklerinizi önceden öğrenerek eksiksiz bir hizmet sağlamak için yeterli zamana sahip oluyoruz. Bu özel günleriniz dışında ada ve boğaz turlarında da Mustafa Kaptan 5 teknesini tercih edebilirsiniz.

Bizi tercih etmek ve teknemizle ilgili detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kuruçeşme Mahallesi, Kırbaḉ Sokağı No:1, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Mustafa Kaptan 5 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.