Mustafa Kaptan 5

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mustafa Kaptan 5
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mustafa Kaptan 5 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Mustafa Kaptan 5 Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mustafa Kaptan 5 Sıkça Sorulan Sorular

Mustafa Kaptan 5 düğün fiyatları ne kadar?

Mustafa Kaptan 5 düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mustafa Kaptan 5 düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Mustafa Kaptan 5 kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mustafa Kaptan 5 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mustafa Kaptan 5 düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mustafa Kaptan 5 düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Mustafa Kaptan 5 düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mustafa Kaptan 5 düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mustafa Kaptan 5 Hakkında

İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde şık ve unutulmaz bir tekne düğününe ne dersiniz? En mutlu olduğunuz bu ânı güzel bir teknede kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek için sizi Mustafa Kaptan 5 teknesine bekliyoruz.

150 kişilik bir yolcu kapasitemiz bulunuyor. Düğünleriniz için hem açık hem de kapalı alanımızı tercih edebiliyorsunuz. Açık alanımızın üstünün tente ile kapanabildiğini ve kötü hava şartlarına karşı hiçbir şekilde etkilenmediğinizi söyleyebiliriz.

Yemekli bir düğün gerçekleştirmek isterseniz 100 kişiyle rahat bir oturma düzeni sağlayabiliyorsunuz. Bu masa ve sandalyelerin süsleme ve giydirmesini tamamen isteğinize göre belirliyoruz. Talep ettiğiniz konsept ve renge göre teknemizi dizayn ediyor ve hayalinizdeki düğünü her detayıyla sağlamaya çalışıyoruz. Yemeğiniz için de profesyonel bir yardım almak isterseniz catering firmalarıyla anlaşma şansına sahipsiniz.

Tekne düğünlerinin en büyük avantajlarından biri de ses ve müzik konusunda hiçbir kısıtlamanın olmamasıdır. İstanbul’un ve Boğaz’ın açıklarında dilediğiniz müziklerle son ses eğlenebilirsiniz. Üstelik herhangi bir zaman sınırlaması olmadan! Son model teknolojik ekipmanlar ile dizayn edilmiş teknemizde hem ses hem de ışık konusunda kaliteyi hissedeceksiniz.

Teknemizde düğünler dışında kına geceleri, evlilik teklifleri, bekarlığa veda geceleri, yıl dönümleri, açılışlar, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi tüm davetleri gerçekleştirebiliyoruz. Bugünlerinizde profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizlerin yanında oluyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon ile kusursuz bir gecenin nasıl olacağını çok iyi biliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hem planladığınız tarihin uygunluğunu netleştiriyor hem de isteklerinizi önceden öğrenerek eksiksiz bir hizmet sağlamak için yeterli zamana sahip oluyoruz. Bu özel günleriniz dışında ada ve boğaz turlarında da Mustafa Kaptan 5 teknesini tercih edebilirsiniz.

Bizi tercih etmek ve teknemizle ilgili detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kuruçeşme Mahallesi, Kırbaḉ Sokağı No:1, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mustafa Kaptan 5 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.