Helios Tour*

Helios Tour
Helios Tour 14 yıldır İstanbul boğazında tam donanımlı yat ve tekneleriyle konuklarını kusursuz şekilde ağırlamaktadır.

Adını Antik Yunanda güneş tanrısı olan Helios'tan alan Helios Tour içinde her türlü konforu bulabileceğiniz kendinizi güven içinde hissedebileceğiniz yat ve teknelerle hayal ettiğiniz mavi yolculuğu kendisine ait filosuyla size sunuyor.

Helios Tour uzman kadrosu ve teknolojinin gerekli donanımlarına sahip tekneleri ile kaliteyi, güveni ve insani değerleri prensip edinmiştir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
EM Emin Düğün Tarihi: 24/07/2015

Mekan beklentilerimi son derece karşılayan bir mekandı ve 100 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştik çok eğlenceli bir mekandı açık ve kapalı olmak üzere iki tane alanı bulunuyordu ve mekanın açık alanında yemek organizasyonumuzu gerçekleştirdik yemekli bir organizasyondu ve çok lezzetli sıcak bir yemek kalitesi vardı sunumları çok güzeldi her istediğimizi yerine getirmişlerdi herşey çok lezzetli ve güzeldi tabaklar oldukça dolu ve doyurucu servis edilmişti kapalı alanında ise eğlencemizi gerçekleştirmiştik çok güzel bir geceydi orkestrası çok başarılıydı çok eğlenmiştik bütün gece boyunca herkes pist alanındaydı fotoğrafçı çok başarılıydı fotoğraflarımızı çok beğenmiştik çekimleri güzeldi biz bütün gece eğlencesi yemekleri ve servis kalitesinden çok memnun kalmıştık.

D&U Duygu & Uğur Düğün Tarihi: 10/05/2015

Masal da diyebilirsiniz rüya da ama gerçekten inanılmaz bir gündü ve Helios tekne ve çalışanları ile daha da muhteşem bir hal aldı. Yemekleri çok güzeldi. Süslemeler ve ışıklandırmada gayet hoştu. (Müzik ve ses sistemini kendimiz organize etmiştik.)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Helios Tour ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Helios Tour hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap