Tekne Düğünü İstanbul

Gülhan Yat Tur

Firma kapanmıştır
Gülhan Yat Tur

Gülhan Yat Tur Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına eğlencenizi masmavi suların üzerinde ve eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde yapmak ister misiniz?

İstanbul’da yıllardır tekne kiralama hizmeti veren Gülhan Yat Tur olarak pek çok organizasyona destek oluyoruz. Profesyonel ekibimizle benzerine zor rastlayacağınız eğlenceli içerikler üreterek sevdiklerinizle birlikte güzel saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

İçinize sinen bir süreç yaşamanızı sağlıyor ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Kına eğlenceniz için neler istediğinizi, nasıl bir süsleme talebiniz olduğunu tüm ayrıntılarıyla beraber konuşuyor ve öğreniyoruz. Kına töreninizde çalacak müziklere bile birlikte karar veriyor ve sizin yönlendirmeniz doğrultusunda bir müzik listesi oluşturuyoruz. Şık bir tekne tasarımına sahip olduğumuzu öncelikle söylemek isteriz. Kaliteli malzemelerden yapılmış mobilyalarımızla iç kısmımızı özenli bir şekilde dizayn ettiğimiz teknemizin ister üst katını isterseniz de alt katını rahatlıkla kına merasiminiz için kullanabilirsiniz. Organizasyon dekorunuzu üst katımıza kuruyoruz ancak konuklarınız ve siz eğlenceniz boyunca hem alt katı hem de üst katı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mobilya giydirmeleri, süslemeler ve aksesuarları belirlemiş olduğunuz konsepte uygun olacak şekilde ayarlıyoruz. Hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz teknemiz içerisinde son teknoloji iklimlendirme sistemleri bulundurarak konforlu saatler geçirebilirsiniz.

Butik davetler için ideal bir hizmet sunarak 30 kişilik bir misafir ağırlama kapasitesine sahibiz. Boğaz turu, yüzme ve gece turları gibi farklı pek çok içeriği bünyemizde barındırıyoruz. Şirket ve lansman toplantıları, özel organizasyonlar, müzikli eğlenceler, düğün, kına gecesi ve nişan gibi davetlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda bir tur teknesi olduğumuz için İstanbul Boğazı’nı çok iyi biliyoruz. Tecrübeli kaptan ve miçolarımızla kusursuz bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

Siz de Sarıkayalar Teknesi’nin sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Gülhan Yat Tur Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Gülhan Yat Tur Sıkça Sorulan Sorular

Gülhan Yat Tur düğün fiyatları ne kadar?

Gülhan Yat Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gülhan Yat Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gülhan Yat Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gülhan Yat Tur 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gülhan Yat Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gülhan Yat Tur düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Gülhan Yat Tur düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gülhan Yat Tur düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, doğum günü, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.