Tekne Düğünü İstanbul

Helios Tur

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Helios Tur

Helios Tur Hakkında

Beyoğlu düğün mekanları arasında farklı konseptiyle öne çıkan Helios Tur çiftlere teknede düğün yapma fırsatı sunuyor. 2020 yılında açılan Helios Tur’u tercih ederek gelenekselleşmiş düğün salonu alternatiflerinin dışına çıkabilirsiniz. Düğününüzü Boğaz ve İstanbul manzarası eşliğinde gerçekleştirmek için bizimle çalışabilirsiniz. Helios Tur’da çiftler isterlerse yemekli, isterlerse kokteyl konseptli bir düğün organize edebilirler.

Davet Alanları

Helios Tur teknesinde hem açık hem de kapalı alan seçeneği bulunuyor. Açık ve kapalı alanlarımıza 200 kişi davet edebilirsiniz.
●Açık alanımızda açılır kapanır tavan sistemiyle hizmet veriyoruz.
●Kapalı alanımızdaysa kolonsuz salon ve yüksek tavan özellikleri mevcut.
●After party yapmayı planlıyorsanız açık ve kapalı alanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Dekorasyon

Helios Tur’da çiftlere çeşitli dekor alternatifleri sunuyor ve her şeyi çiftin isteğine göre hazırlıyoruz.
●Açık davet alanımızda misafirlerinizi rahat koltuklarda ve beyaz sandalyelerle ağırlıyoruz. Burada bistro masaları da kullanabiliyoruz. Teknemizin ucuna gelin tagını kuruyor, romantik bir atmosfer elde ediyoruz. Balon ve tül süslemeleri de açık alanımızın dekorasyonun önemli bir yer tutuyor.
●Kapalı alanımızda oturma düzenini yuvarlak masalarla hazırlıyor ve tiffany model sandalyeler kullanıyoruz. Masalarımızı çiçeklerle dekore ediyor, sandalyelerimizi kumaşlarla ve tüllerle giydiriyoruz. Şölen masası alternatifine de sahibiz.

Hizmetler

İstanbul tekne düğünü organizasyonları için bütün hizmetleri kendi organizasyon ekibimizle sağlıyoruz. Öncelikle çiftlerle görüşüyor, çiftimizin beklentilerini öğrenerek buna göre hareket ediyoruz. Çiftlerimiz arzu ederlerse dışarıdan başka bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirler. Ayrıca teknemizde ışık ve ses sistemleri de sizi bekliyor. Yemek servisi de bulunan teknemizde menü tadımı ve menü değişikliği imkanlarını da çifte tanıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Menü içeriğinin kokteyl konseptli mi yoksa yemekli mi olacağına siz karar veriyorsunuz. Helios Tur bünyesinde çiftlere kırmızı et, beyaz et veya balık içeren ana yemekli menüler hazırlayabiliyoruz. Böylece her çift kendi ağız tadına uygun lezzeti seçebiliyor. Ayrıca menülerimizde sıcak ve soğuk başlangıçlar da mevcut. İstek dahilinde özel menü de çıkarabiliyoruz.

Düğününüz sırasında çeşitli yerleri gezmek ve misafirlerinizi mavi sularda ağırlamak için bizimle çalışabilirsiniz. Teknemiz çiftlere sağladığı kapsamlı hizmet paketiyle de öne çıkmayı başarıyor. Helios Tur İstanbul tekne düğün fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfada görebileceğiniz telefon numarası aracılığıyla da ekibimize ulaşabilir, fiyatlarımız da dahil olmak üzere mekanımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Helios Tur Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı

Helios Tur Sıkça Sorulan Sorular

Helios Tur düğün fiyatları ne kadar?

Helios Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Helios Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Helios Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Helios Tur 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Helios Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Helios Tur düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.