• Kapasite
    50 - 250 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zeyrekhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Zeyrekhane Özellikler

Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Zeyrekhane Sıkça Sorulan Sorular

Zeyrekhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zeyrekhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Zeyrekhane Hakkında

Haliç ve Marmara’yı davetinize buyur edin, tarih kokan atmosferi ile Zeyrekhane’nin nimetlerinden yararlanın. Bizans döneminde bir manastır olarak, sonrasında ise bir medrese olarak hizmete açılan Zeyrekhane, şimdi de tarihi İstanbul davet mekanlarından bir tanesi olarak hizmet vermekte. Tüm sevdiklerinizle birlikte olabileceğiniz, üzerinden yıllar geçse de unutamayacağınız bir güne imza atmak için Zeyrekhane en doğru tercih olacak.

Davet Alanları

Tarihi dokusu ve son derece etkileyici bir Fatih manzarası, Zeyrekhane’de sizi karşılayan ilk detaylar oluyor. 1 kapalı ve 1 açık mekan olarak hizmet vermekte olan bu işletme, açık alanda da kapalı alanda da yemekli düzenlerde 50 ila 100 kişiyi konuk edebiliyor. Kokteyl düzeninde bu sayı 200 ila 300’e kadar çıkabiliyor.

Dekorasyon

Mekan, davetiniz için hazırlanırken tarihi dokusu korunuyor. Hem yuvarlak hem de dikdörtgen masalar kullanılarak dekore edilen Zeyrekhane, en nezih İstanbul davet salonlarından birisi haline geliyor. Masaların üzerleri, işletmenin renk paletine uygun renklerde örtülerle güzelleştiriliyor. Çiçekler ve mumluklar, bu tesisin güzelliğine güzellik katıyor. Dekorasyona verilen emek sayesinde davetinizi oldukça şık bir mekanda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hizmetler

İşletme, eğlenmeniz için bütün olanakları sağlıyor. Son teknoloji ses ve ışık sistemleri sayesinde cızırtısız bir müzik deneyimi yaşıyorsunuz. Üstelik canlı müzik tercih ederseniz tecrübeli bir orkestra, kulaklarınızın pasını siliyor. Dilerseniz mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçılarla, dilerseniz de dışarıdan kendi getireceğiniz fotoğrafçılarla bu güzel anları ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Düğün, nişan, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi çeşitli toplantılarınızda Zeyrekhane’yi tercih edebiliyorsunuz.

Yiyecek / İçecek

Yiyecek ve içecek gibi konularda da epeyce iddialı olan Zeyrekhane’de size birçok farklı menü seçeneği sunuluyor. Ana yemek olarak çoğunlukla beyaz et ve kırmızı et çeşitlerini içeren menüleri, isterseniz davetinizden önce tadabiliyorsunuz. Menüde damak tadınıza uygun değişiklikler gerçekleştirmek isterseniz bunu ekibe bildirmeniz yeterli oluyor. Üstelik mekanda vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuk menüsü seçenekleri de sunuluyor.

Benzersiz bir manzaraya sahip olan Zeyrekhane sosyal tesisleri Fatih içerisindeki en güzel davet mekanlarından bir tanesi. Siz de sevdiklerinizi tarihi dokusuyla öne çıkan bu işletmede ağırlayabilir, memnun kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Zeyrekhane’yi tercih etmek için tek yapmanız gereken bu sayfada bulunan iletişim numaralarını kullanarak ekiple iletişime geçmek. Hemen yan taraftaki form sayesinde de ekibe hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sinanağa Mah. İbadethane Arkası Sk.No:10 Zeyrek - Fatih / İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Zeyrekhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.