Tarihi Mekanlar İstanbul

Zerdeli

Zerdeli

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Havuz başı alanı var.
  • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Özel açık nikah alanı var.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Kolay ulaşılabilir konumda.

Zerdeli Hakkında

Tarihi bir mekanın görkemli atmosferinde düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Zerdeli’ye bekliyoruz. İstanbul Anadolu düğün mekanları arasında hizmet veren Zerdeli bembeyaz dış cephesi ve güzel bahçesiyle Kadıköy’de kapılarını açıyor. Havuz başı alanı da bulunan mekanımızda kokteyl konseptli veya yemek servisli düğünler düzenleyebiliyoruz. Zerdeli’nin her mevsim kullanılabilen kapalı alanında ve bahçesinde istediğiniz dekorasyon temasını uygulayabiliriz.

Davet Alanları

İstanbul tarihi düğün mekanlarından Zerdeli’de açık ve kapalı olarak 2 ayrı davet alanımız bulunuyor. Düğününüzü planladığınız mevsime ve istediğiniz konsepte göre davet alanlarımız arasında seçim yapabilirsiniz. Havuz başı bahçemizde 200 ila 300 kişi ağırlayabiliyoruz. Kapalı alanımız da 300 kişilik kapasitesiyle misafirlerini bekliyor. Düğününüz kokteyl konseptliyse her iki davet alanında da kapasitemiz 500 kişiye kadar çıkabiliyor.

Dekorasyon

Zerdeli’ye giriş yaptığınızda sizi havuz başı bahçemiz karşılıyor. Rustik görünümlü bahçemizin bir kenarında minimalist bir şekilde dekore edilen gazebomuz bulunuyor. Buraya nikah masanızı veya kilise düzen düğünler için kullanılan ahşap, fıçı görünümlü küçük masamızı yerleştirebiliriz. Etrafı camla çevrili kapalı alanımızdaysa yuvarlak masalarımız ve tiffany sandalyelerimizle yemekli düğünler gerçekleştiriyoruz. Tül ve kumaşlarla dekore ettiğimiz alanımızda gold renkli aksesuarlara yer veriyoruz.

Hizmetler

Organizasyon sorumlumuzla beraber sizi karşılıyor, beklentilerinizi dinliyoruz. İsterseniz dışarıdan bir organizasyon danışmanıyla çalışma imkanınız da bulunuyor. Uzman aşçılarımızla ana yemek veya kokteyl menüleri hazırlıyor, personelimizin yardımıyla yemekleri servis ediyoruz. Menü hazırlanırken çiftlerimizin görüşlerini alıyor ve menü tadımı fırsatı sunuyoruz. Menüyü denedikten sonra ekleme veya çıkarma yapmak isterseniz bu değişiklikleri de istediğiniz gibi yapıyoruz.

Kapalı ve açık alanlarımızda ışıklandırmaları hazırlıyor, müzik yayını için ses sistemlerini kuruyoruz. Canlı müzik eğlenceleri için sahne kurulumunu da ekibimiz tamamlıyor. Mekanın dekorasyonunu talepleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor, belirlediğiniz konsepti uyguluyoruz. En mutlu anlarınızı kaydetmesi için istediğiniz fotoğrafçıyla anlaşarak mekanımıza getirebilirsiniz. Zerdeli’nin en fazla 50 araçlık, vale hizmeti sunulan otopark alanı da misafirlerinizi bekliyor.

İstanbul, Kadıköy düğün mekanları arasında tarihi atmosferiyle dikkat çeken Zerdeli farklı davet alanı alternatifleriyle çiftlere seçim şansı sunuyor. Şehir içi konumuyla kolay ulaşılabilen mekanımıza dilerseniz özel araçlarla, dilerseniz de toplu taşımayla rahatlıkla gelebilirsiniz. Zerdeli düğün fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda görebileceğiniz iletişim bilgilerimizle bize ulaşabilirsiniz. Organizasyon ekibinin size ulaşmasını isterseniz yan taraftaki formu doldurmanız yeterli.

Zerdeli Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Zerdeli Sıkça Sorulan Sorular

Zerdeli düğün fiyatları ne kadar?

Zerdeli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Zerdeli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Zerdeli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zerdeli 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Zerdeli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zerdeli düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.