Zerdeli

0216 706 12 07

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

Zerdeli - Tarihi Mekanlar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Zerdeli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Zerdeli Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Zerdeli Sıkça Sorulan Sorular

Zerdeli düğün fiyatları ne kadar?

Zerdeli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Zerdeli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Zerdeli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zerdeli 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Zerdeli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zerdeli düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Zerdeli Hakkında

Tarihi bir mekanın görkemli atmosferinde düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Zerdeli’ye bekliyoruz. İstanbul Anadolu düğün mekanları arasında hizmet veren Zerdeli bembeyaz dış cephesi ve güzel bahçesiyle Kadıköy’de kapılarını açıyor. Havuz başı alanı da bulunan mekanımızda kokteyl konseptli veya yemek servisli düğünler düzenleyebiliyoruz. Zerdeli’nin her mevsim kullanılabilen kapalı alanında ve bahçesinde istediğiniz dekorasyon temasını uygulayabiliriz.

Davet Alanları

İstanbul tarihi düğün mekanlarından Zerdeli’de açık ve kapalı olarak 2 ayrı davet alanımız bulunuyor. Düğününüzü planladığınız mevsime ve istediğiniz konsepte göre davet alanlarımız arasında seçim yapabilirsiniz. Havuz başı bahçemizde 200 ila 300 kişi ağırlayabiliyoruz. Kapalı alanımız da 300 kişilik kapasitesiyle misafirlerini bekliyor. Düğününüz kokteyl konseptliyse her iki davet alanında da kapasitemiz 500 kişiye kadar çıkabiliyor.

Dekorasyon

Zerdeli’ye giriş yaptığınızda sizi havuz başı bahçemiz karşılıyor. Rustik görünümlü bahçemizin bir kenarında minimalist bir şekilde dekore edilen gazebomuz bulunuyor. Buraya nikah masanızı veya kilise düzen düğünler için kullanılan ahşap, fıçı görünümlü küçük masamızı yerleştirebiliriz. Etrafı camla çevrili kapalı alanımızdaysa yuvarlak masalarımız ve tiffany sandalyelerimizle yemekli düğünler gerçekleştiriyoruz. Tül ve kumaşlarla dekore ettiğimiz alanımızda gold renkli aksesuarlara yer veriyoruz.

Hizmetler

Organizasyon sorumlumuzla beraber sizi karşılıyor, beklentilerinizi dinliyoruz. İsterseniz dışarıdan bir organizasyon danışmanıyla çalışma imkanınız da bulunuyor. Uzman aşçılarımızla ana yemek veya kokteyl menüleri hazırlıyor, personelimizin yardımıyla yemekleri servis ediyoruz. Menü hazırlanırken çiftlerimizin görüşlerini alıyor ve menü tadımı fırsatı sunuyoruz. Menüyü denedikten sonra ekleme veya çıkarma yapmak isterseniz bu değişiklikleri de istediğiniz gibi yapıyoruz.

Kapalı ve açık alanlarımızda ışıklandırmaları hazırlıyor, müzik yayını için ses sistemlerini kuruyoruz. Canlı müzik eğlenceleri için sahne kurulumunu da ekibimiz tamamlıyor. Mekanın dekorasyonunu talepleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor, belirlediğiniz konsepti uyguluyoruz. En mutlu anlarınızı kaydetmesi için istediğiniz fotoğrafçıyla anlaşarak mekanımıza getirebilirsiniz. Zerdeli’nin en fazla 50 araçlık, vale hizmeti sunulan otopark alanı da misafirlerinizi bekliyor.

İstanbul, Kadıköy düğün mekanları arasında tarihi atmosferiyle dikkat çeken Zerdeli farklı davet alanı alternatifleriyle çiftlere seçim şansı sunuyor. Şehir içi konumuyla kolay ulaşılabilen mekanımıza dilerseniz özel araçlarla, dilerseniz de toplu taşımayla rahatlıkla gelebilirsiniz. Zerdeli düğün fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda görebileceğiniz iletişim bilgilerimizle bize ulaşabilirsiniz. Organizasyon ekibinin size ulaşmasını isterseniz yan taraftaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0216 706 12 07
 • Adres:

  Operatör Cemil Topuzlu Caddesi Caddebostan No:126 Kadıköy /İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.