Secret Garden Restaurant Büyükada

E-posta Gönder

  • Adalar, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Secret Garden Restaurant Büyükada - Tarihi Mekanlar
Açık Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 45
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 45

Secret Garden Restaurant Büyükada Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Secret Garden Restaurant Büyükada Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Secret Garden Restaurant Büyükada Sıkça Sorulan Sorular

Secret Garden Restaurant Büyükada düğün fiyatları ne kadar?

Secret Garden Restaurant Büyükada düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Secret Garden Restaurant Büyükada düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Secret Garden Restaurant Büyükada kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Secret Garden Restaurant Büyükada 10 kişiden 45 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 45 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Secret Garden Restaurant Büyükada düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Secret Garden Restaurant Büyükada düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Secret Garden Restaurant Büyükada düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Secret Garden Restaurant Büyükada düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, nişan, doğum günü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Secret Garden Restaurant Büyükada Hakkında

Sevdiklerinizin ve ailelerinizin şahitlik edeceği, mutluluğunuzun katlanarak çoğalacağı düğün davetiniz için şık bir mekân arayışında iseniz doğru yerdesiniz. 110 yıllık köklü geçmişe sahip tarihi bir binada hizmet vermekte olan işletmemiz Secret Garden Cafe Bar Restaurant Büyükada İstanbul’da yer alıyor. Ada’nın dokusu ile büyük uyum sergileyen restoranımızda, butik düğün organizasyonları gibi pek çok davete ev sahipliği yapabiliyoruz. Faaliyetlerimize, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak devam ediyor; burada geçirdiğiniz her ânın unutulmayacak birer hatıraya dönüşmesi için var gücümüz ile çabalıyoruz.

Şehrin kaosundan ve kalabalığından bir nebze olsun uzaklaşıp, sevdikleri ile samimi bir düğün organize etmek isteyen çiftlerin ilk tercihi oluyoruz. Profesyonel kadromuz ile restoran alanındaki başarımızı davetlerinize de taşıyor; yıllarca unutulmayacak düğün davetlerinin altına imzamızı başarılı bir şekilde atıyoruz. Eğer siz de butik bir düğün planlıyorsanız restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Düğünleriniz için 50 kişi kapasiteli organizasyon alanımızı kullanımınıza sunuyoruz. Düğünlerinizin yanı sıra nişan ve nikâh sonrası kutlama yemekleriniz için de yine bizi tercih edebilirsiniz.

Elegan tasarımı ile misafirlerini kendine hayran bırakan Secret Garden Restaurant’ta yemekli davetleriniz için özel tatları bir arada sunan menülerimizi tercih edebilirsiniz. Ada lezzetleri başta olmak üzere Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerine yer vererek oluşturduğumuz menülerimiz ile davetlileriniz için ziyafet sofraları hazırlıyor; lezzetlerimiz ile davetlilerinizi mest ediyoruz.

Organizasyon detaylarına değinmek gerekirse de anlaşmalı olduğumuz firmalar ile arzu ettiğiniz konseptleri hayata geçirerek, restoranımızı hayalinizdeki görünüme kavuşturuyoruz. Dilediğiniz noktada kendi organizasyon firmanız ile hareket edebileceğinizi belirtelim.

Düğün davetleriniz için ayrıcalıklı hizmetler ile karşılanacağınız işletmemizde keyifli zaman geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini ortaya koyuyoruz. Siz de bu özel gününüzü bizim ev sahipliğimizde planlamak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.