Reji by Kalyon Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Reji by Kalyon Hotel - Tarihi Mekanlar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Reji by Kalyon Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Reji by Kalyon Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Kale manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Reji by Kalyon Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Reji by Kalyon Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Reji by Kalyon Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.Reji by Kalyon Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Reji by Kalyon Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Reji by Kalyon Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Reji by Kalyon Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Reji by Kalyon Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Reji by Kalyon Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Reji by Kalyon Hotel düğün dışında parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, doğum günü, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Reji by Kalyon Hotel Hakkında

İstanbul’da sevdiğiniz kişi ile mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşacağınız davetinize tarihi bir mekânın da tanıklık etmesini istiyorsanız sizi Reji by Kalyon Hotel’e davet ediyoruz!

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için eşsiz bir mekân arıyorsanız doğru sayfadasınız! Bildiğiniz gibi düğünler pek çok farklı konseptte hayata geçirilebiliyor. Bu konseptler içinden hangisini seçeceğinize hala tam karar veremediyseniz size çok iyi bir teklifimiz var! Mekânımızda isterseniz kır düğünü, isterseniz balo salonumuzda muhteşem bir gece isterseniz de karlar prens ve prensesi olabileceğiniz kış düğünleri organize edebiliyoruz. İşte bu müthiş teklifler arasından hangisini tercih edeceğinizi belirlemek için tek yapmanız gereken mekânımıza gelerek hayallerinize en uygun ortamı seçmek. Ayrıca Kalyon Hotel Reji İstanbul’da son derece kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Bu sayede değerli misafirleriniz düğününüze gayet rahat bir şekilde katılabilirler. Sahip olduğumuz otopark sayesinde de herhangi bir park sorunu yaşamıyorsunuz!

Yemekli düzende 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda açık hava kapasitemiz ise 500 ila 750 kişiye kadar çıkıyor. Son derece nezih ve şık bir ortama sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızı oldukça ferah bir ortamda ağırlama imkânına sahip oluyorsunuz. Tarihi bir ortamda kendi tarihinizi yazacağınız davetinizde her şeyin düşlediğiniz gibi olmasına büyük önem gösteriyoruz. Bu nedenle de en güzel süsleme ve dekorları tercih edeceğiniz konsepte en uygun şekilde mekânımızda bir araya getiriyoruz. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız usta aşçılarımızın hazırladığı Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetleri arasından damak tadınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Aradan uzun yıllar geçse de geri dönüp baktığınızda bir gülümseme ile anacağınız düğününüzü Reji by Kalyon Hotel’de gerçekleştirmek için sayfanın üst kısmındaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Sarayburnu Sahilyolu No:34

 • Nasıl gelinir?

  Avrasya Tüneline 5 Dakika Mesafede .Sarayburnu Sahil yolu üzerinde Kennedy Cad No:34 Kalyon Otel -Reji Etkinlik Mekanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Reji by Kalyon Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.