Tarihi Mekanlar İstanbul

Moda Kayıkhane

0212 963 38 32
 • Kişi Başı
  3.000 TL'den fazla

Moda Kayıkhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla

Moda Kayıkhane Sıkça Sorulan Sorular

Moda Kayıkhane düğün fiyatları ne kadar?

Moda Kayıkhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.Moda Kayıkhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Moda Kayıkhane Hakkında

Moda Kayıkhane, denizin maviliği ile ada manzarasının mükemmelliğini bir araya getirerek davetlerinizi kutlamanıza imkan sağlıyor. Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri hizmetlerini sunan Moda Kayıkhane’nin tarihi, 1935’li yıllara dayanıyor. Yeniden düzenlenen binasıyla davetlerini sürdüren işletme, 84 metrekarelik sahili ile de adından sıkça söz ettiriyor. Moda Kayıkhane düğün, nişan, kına geceleri ve parti davetleri gibi birçok etkinlikte hizmet veriyor.

Davet Alanları

İstanbul Moda’nın kalbinde yer alan Moda Kayıkhane’nin 2 adet davet alanı bulunuyor. Biri açık biri kapalı olan bu davet alanlarından, 750 kişilik kapasitesi ile öne çıkan kapalı salon, kolonsuz yapısı ve yüksek tavanıyla ferahlığı ve rahatlığı konuklarına sunuyor. 750 kişilik teras alanı ise açılır kapanır tavan sistemiyle açık hava düğünleriniz için ideal bir mekan olduğunu ortaya koyuyor. Her mevsim koşulunda düğün düzenleyebileceğiniz bu alan, muazzam manzarasıyla varlığını sürdürüyor.

Dekorasyon

Açık salonumuzda ahşap yoğunluklu dekorasyonumuz ön plana çıkıyor. 6 kişilik yuvarlak formlu masaları ve kahverengi ahşap ile siyah derinin birlikte kullanıldığı sandalyeleri oturma düzeni oluştururken kullanmayı tercih ediyoruz. Kapalı alanımızda beyaz rengi yoğunluklu olarak kullanıyor sadeliği ön plana çıkarıyoruz. Sarkıt avizelerle salona hareket katıyoruz. Dikdörtgen biçimli masalarla ahşap sandalyeler kullanmayı uygun buluyoruz.

Hizmetler

İstanbul’da tarihi düğün mekanları arasında yer alan Moda Kayıkhane olarak organizasyon sorumlularımızla davetinizin her noktasında yanınızda yer alıyoruz. Profesyonel ışık, ses ve sahne kurulumu gerçekleştirip eğlenceli anlarınız için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Eğlenceye doyamayanlar için after party alanımızı hizmetinize açıyoruz.

Otopark alanımızla ve vale hizmetimizle araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz bir yer sunuyoruz. Son hazırlıklarınızı tamamlamak için gelin odası tahsisinde bulunuyoruz. Salonumuza tekne ile giriş yapmak isteyen çiftlerimiz için özel iskelemiz olduğunu da belirtmek isteriz.Sizler için birbirinden özel menüler hazırlıyor dilediğiniz takdirde lezzetlerde farklılık yaratmanıza olanak tanıyoruz.

İstanbul tarihi düğün mekanları içerisinde sunduğumuz hizmet, sağladığımız olanaklar ve konumumuzun avantajıyla diğer mekanlar arasından ayrılıyor, ilk tercihlerinizin arasında olmaya devam ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde harika bir gece geçirmek için neyi bekliyorsunuz? Detaylar üzerinden bilgi almak için iletişim numaramız üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanınız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 38 32

 • Adres:

  Caferağa Mahallesi Moda Caddesi No:192 Kadıköy İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Moda Kayıkhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.