Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon

0216 706 20 43

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Deniz Kenarı
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1500

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Küçüksu Kasr-ı Sultan Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Küçüksu Kasr-ı Sultan Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Küçüksu Kasr-ı Sultan Organizasyon 100 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon Hakkında

Küçüksu ve Göksu derelerinin arasında, tarihi Bizans dönemine kadar uzanan bir yerleşim bölgesinde yer alan, Osmanlı padişahlarının biricik Gümüş Selvi’si, Bağçe-i Göksu’su olarak gönüllerinde taht kuran Boğaz’ın incisi Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon, ihtişamlı düğünleriniz için kapılarını açıyor. 1857 yılından beri seçkin ve kaliteli davetlerin adresi olan, İstanbul’un tarihi dokusu ve eşi benzeri olmayan Boğaz’ını birlikte sunan mekanımızda rüya gibi düğünler gerçekleştiriyoruz.

Davet Alanları

Düğünleriniz için aşkınızı evlilikle taçlandıracağınız bu değerli gününüze yakışacak güzellikte olan denize sıfır bahçemizi kullanıyoruz. Etkileyici güzellikteki bahçesiyle İstanbul Boğaz’da düğün mekanları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mekanımızda nefes kesici güzellikteki İstanbul manzarası kutlamanıza eşlik ediyor. Bahçemizde kokteyl düzeninde 1.500, yemekli düzende 1.000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Barok mimarisinin etkileyici örneklerinden biri olan mekanımızı dekore ederken zarafet ve şıklığı ön planda tutuyoruz. Oturma düzeni ve süslemelerimiz için showroomda yaptığımız 3 alternatifli masa sunumumuz arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Masalarımızı genel olarak canlı çiçeklerden yaptığımız şık aranjmanlar, zarif şamdanlar ve suplalarla süslüyoruz. Çiçeklere bezenmiş gelin taglarımızla içinizi ısıtacak romantik bir ortam oluşturuyor, aşkınızı bir masala dönüştürüyoruz.

Hizmetler

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon'u tercih edeceğiniz düğünleriniz üstün kaliteli ve her ihtiyacınıza yanıt veren hizmetlerimizle konforlu eğlencenin tanımını yeniden yapıyor, İstanbul’da tarihi düğün mekanlarının vazgeçilmez adresi oluyoruz.

● Ses ve ışık sistemleri
● Canlı müzik
● Gelin odası
● Fotoğraf hizmeti
● Makyaj ve kuaför hizmeti
● Nedime hizmeti
● Yemek servisi
● Otopark

Yiyecek / İçecek

Emsalsiz Boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştireceğiniz rüya gibi düğünlerinizi hünerli eller tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ikramlarımızla kusursuz kılıyor, davetinizi bir lezzet şölenine dönüştürüyoruz. Anlaşmalı olduğumuz profesyonel catering firmasının hazırladığı 6 farklı menü seçeneğimiz arasından kendinize en uygun olanı seçebiliyorsunuz. Kararınızı verdikten sonra menü tadım hizmeti sağlıyor, her şeyin içinize sindiğinden emin oluyoruz.

Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon, eşsiz güzellikteki bahçesi ve manzarasıyla rüya gibi organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi oluyor. İhtişamlı ve nezih düğünlerinizin ayrıcalıklı adresi olan Küçüksu Kasrı - Sultan Organizasyon'da hayallerinizin bile ötesinde eksiksiz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de hizmetlerimiz ve Küçüksu Kasrı’nda düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi edinerek erken rezervasyonla ödeme kolaylıklarından faydalanmak istiyorsanız sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Gelin, rüyalarınızı gerçeğe çevirelim!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Organizasyon sorumlusu

İletişim

 • Telefon: 0216 706 20 43
 • Adres:

  Küçüksu Cad. 34810 Beykoz İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.