• Kapasite
  50 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Tarihi atmosferiyle büyülüyor.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • DJ seçeneği sunuyor.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Helena Çak Stones Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Helena Çak Stones Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Helena Çak Stones Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
After Party alanı

Helena Çak Stones Sıkça Sorulan Sorular

Helena Çak Stones düğün fiyatları ne kadar?

Helena Çak Stones düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Helena Çak Stones düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Helena Çak Stones kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Helena Çak Stones 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Helena Çak Stones düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Helena Çak Stones düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Helena Çak Stones Hakkında

Klasik düğün salonu konsepti size göre değilse İstanbul tarihi düğün mekanlarından Helena Çak sizin için ideal mekan olabilir. Tarihi 1600 yıl öncesine dayanan mekanımız 2007 yılından beri düğünlere ev sahipliği yapıyor. Organizasyon ekibimizin de 15 yıllık sektör tecrübesi bulunuyor. Bizans dönemi mimarisine göre inşa edilen mekanımızda orijinal mimarinin korunduğunu görebilirsiniz.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 adet havalandırmalı kapalı davet alanıyla hizmet veriyoruz. Davet alanımız kokteyl düzen düğünlerde 300 ila 400 kişiyi ağırlayabiliyor. Bununla beraber kapasitemiz yemekli düğünlerde 100 ila 200 davetli şeklinde güncelleniyor. Davet alanında dans pisti de olsun isterseniz 180 kişilik bir düğün planlayabilirsiniz. Düğünden sonra da eğlenmeye devam etmeyi düşünüyorsanız mekanımızda after party düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Taş duvarlı mekanımız kemerli mimarisi ve loş ışıklandırmasıyla çiftlere otantik bir ortamda düğün yapma şansı sunuyor. İşletmemizde çiftleri 5 farklı dekorasyon alternatifiyle karşılıyoruz. Oturma düzeninde şölen masası veya dikdörtgen masa kullanıyoruz. Sandalye seçenekleri arasında tiffany sandalyeyle beraber ahşap sandalye gibi modeller de bulunuyor. Masalarımızı 3,4 veya 5 kollu şamdanlar, mumlar ve çiçeklerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Süsleme hizmeti Helena Çak Stones ekibi tarafından sağlansa da isteyen çiftler dışarıdan organizasyon firması getirebilirler. Örnek masa hazırlama imkanı da bulunuyor. Ses ve ışık hizmetini de biz veriyoruz. Ayrıca mekanımızda gelin odası da yer alıyor. 5 çeşit menümüz arasından istediğinizi tercih edebilir, menü tadımı yapabilirsiniz. Arzu ederseniz istekleriniz doğrultusunda özel menü de hazırlayabiliriz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda standart menüler ve özel menü alternatifi haricinde çocuk menüsü ve vejetaryen menü gibi misafirlerinizin ihtiyaçlarına uygun menüler de çıkarabiliyoruz. Ana yemek seçenekleri arasında köfte ve tavuk pirzola gibi kırmızı/beyaz et seçeneklerimiz bulunuyor. Aynı zamanda bol çeşitli meze tabağımız da sizi bekliyor. Yemeğin yanında salata ikramı da yapabiliyoruz. Ara sıcak olarak kaşarlı mantar ve börek gibi lezzetlerden ikram ediyoruz.

Helena Çak Stones Samatya’da çiftlere erken anlaşmalara özel fırsatlar sunuyoruz. Aynı zamanda ödeme aşamasında da çeşitli kolaylıklar sağlıyoruz. Yemek servisinin ve müzik yayınının gece yarısından sonra da devam ettiği mekanımızda dilediğinizce eğlenme fırsatı bulacaksınız. Bizimle çalışmak için sayfadaki telefon numarasını arayabilir, fiyatlarımız hakkında bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0212 963 24 05
 • Adres:

  Orgeneral Nafiz Gürman caddesi No/ 120 Kocamustafapaşa Samatya istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.