Gar Gazinosu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gar Gazinosu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gar Gazinosu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Gar Gazinosu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Gar Gazinosu Sık Sorulan Sorular

Gar Gazinosu düğün fiyatları ne kadar?

Gar Gazinosu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Gar Gazinosu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Gar Gazinosu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gar Gazinosu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gar Gazinosu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gar Gazinosu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Gar Gazinosu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gar Gazinosu düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gar Gazinosu Hakkında


Bizim sahnemiz özel bir sahne!


Türk sanat hayatına dokunmuş, özel sanatçıların sahne aldığı bir mekân düşünün.1965 yılından beri önemli kişilere ev sahipliği yapmış, evlenecek olan çiftlere nezih bir ortam sunan mekânımızda faaliyet gösteriyoruz. İstanbul’un gazino günlerini yansıtan ve kesinlikle bir kere gelmeniz gereken mekanımızda özel günleriniz için buluşuyoruz.


Biz Gar Gazinosu Haydarpaşa’da Zeki Müren gibi büyük sanatçıları ağırladık ve yıllar boyunca haklı bir şöhrete sahip olduk, yıllarca Türkiye’yi yurt dışına da çok iyi tanıttık ve birçok turisti de ağırladık. Eğlence hayatının başladığı yerde bir düğün organizasyonuna ne dersiniz?


3 farklı alanımızda düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz. İki salonumuz Topkapı adıyla ve diğer salonumuzun adı da Marmara olarak geçiyor. İstediğiniz salonumuzu seçebilir, organizasyonunuza göre dekore edebiliriz. Organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Kolay ulaşımımız ve sağladığımız hizmetlerle de bizi tercih ettiğinize hiç pişman olmayacaksınız.


Bizimle unutulmaz bir geceye imza atmak istemez misiniz?


Unutulmaz geceleriniz için 3 farkı düğün paketimiz bulunuyor. Silver, Gold, Platinium paketimiz bulunuyor. Her bütçeye uygun olarak tasarladığımız paketlerimiz içerdiği hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Paketlerimizden yararlanmak isteyen evlenecek olan çiftlere de güzel bir haberimiz var.


Eğer düğün mekânınız için bizi tercih edecekseniz ödeme planlarında yardımcı oluyoruz, hatta kredi bile sağlıyoruz. Yeter ki siz mutlu olun! Düğün organizasyonlarınız için her şeyi düşünüyor, evlenecek olan çiftlerin mutlu olmasını istiyoruz. Dilediğiniz her şeye Gar Gazinosu ismiyle sahip olabileceksiniz.


Sağladığımız hizmetleri kısaca şöyle sıralayalım.


Düğün mekânınızda ücretsiz Wi-fi hizmetimiz bulunuyor. Böylece davetlileriniz dilediği gibi düğününüzden özel paylaşımlar yapabiliyorlar. Vale hizmeti de sunabiliyoruz. Böylece davetlileriniz park derdiyle uğraşmak zorunda kalmıyorlar. Organizasyon, süsleme hizmeti sunuyoruz. Mekân giydirme için istediğiniz renkleri bize söylemeniz yeterli.


Küçük misafirleriniz için de oyun odalarımız bulunuyor. Düğün esnasında büyükler eğlenirken onlarda yaşıtları ile eğleniyorlar. Müzik, fotoğraf ve video ve benzeri bütün hizmetleri Gar Gazinosu İstanbul’da bulabilirsiniz.


Formu doldurarak bizimle iletişime geçin, hayal ettiğiniz geceye ulaşın.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aksaray Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. No:5/2, 34490 Fatih/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gar Gazinosu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.