Bolu Tarihi Düğün Mekanları

Bolu tarihi düğün mekanlarını hızlıca inceleyebilmen için bu sayfayı oluşturduk. Tek yapman gereken mekanların detay ve görsellerini inceleyip, fiyat teklifi almak!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Tarihi Mekan Düğünlerinde Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Geçmişin izlerini taşıyan tarihi mekanlarda evlenmek, size kendinizi çok özel hissettirecektir . Belki yüzyıllar önce önemli kararların alındığı, eğlencelerin yapıldığı bu tarz tarihi düğün yerleri mimari güzelliklerinin yanı sıra hayallerinizdeki düğünü yapabilmenize de fırsat tanır. Böyle bir mekanda nasıl bir gelinlik giyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Elbette gelinliğiniz de tıpkı düğün mekanı gibi tarihten izler taşımalı. Mesela bir köşk düğünü yapacaksanız ve tozlu sandıklardan çıkardığınız büyüklerinizden kalma bir vintage gelinlik varsa, bu mekan ile mükemmel bir uyum yaratacaktır. Birkaç prova ile gelinliğinizi üzerinize göre yaptırabilirsiniz. Eğer böyle bir gelinlik yoksa da üzülmeyin. Kimi butik gelinlikçilerde eski gelinlikler bulmanız mümkün. Retro gelinlikler de tercih edebilirsiniz. Mesela 50’li yılların Audrey Hepburn tarzı, bilekte biten kısa gelinlikleri hoş bir seçim olacaktır. Yine dantel, püskül, tüy detaylı gelinliklerle dönem gelinliklerini yansıtabilirsiniz. Elbette inciler, kafes duvaklar, alınlıklar, dirseğe kadar eldivenler ile de gelinliğinizi mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bolu Tarihi Mekan Düğünleri

Bolu’da tarihi bir mekanda evlenmeyi planlıyorsanız, iyi bir araştırma yapmanızı öneririz. Eğer davetli sayınız çok fazla değilse ve ekonomik seçenekler bakıyorsanız konak düğünü yapmak sizin için daha avantajlı bir seçenek olabilir. Böylece örneğin büyük bir tarihi mekanın gösterişli balo salonunun maliyetine katlanmanız gerekmez. Bulunduğunuz sayfada kriterlerinize uygun mekanları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.