Yalı Kızı Meyhane

E-posta Gönder

Yalı Kızı Meyhane Hakkında

Nişan töreninizi eğlenceli bir yemek ziyafeti eşliğinde kutlamak istiyorsanız, sizin için en doğru adres Yalı Kızı Meyhane.

“Yalı Meyhane, İstanbul Markasıdır!” diyerek yola çıkan bir restoranız. Yeni nesil meyhane anlayışını şık mekanımız içerisinde ustalıkla size yansıtıyoruz. Küçükyalı sahil bandında bulunan mekanımızda bugüne kadar çok sayıda davete ev sahipliği yapmayı başardık. Dilerseniz sizin de özel günleriniz için kapılarımızı memnuniyetle açabiliriz.

500 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahibiz. Yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyoruz. Gelişmiş iklimlendirme sistemleri kullanıyor, ortamın havası mevsim şartlarına göre ayarlıyoruz. Haftanın yedi günü açığız. Yemek servisimiz saat 20.00’da başlıyor. Eğlencemiz de yemekle birlikte devam ediyor. Gece yarısından sonra da eğlencenin dozunu artırarak hizmet veriyoruz

Mekan konsepti olarak 80’ler ve 90’ları belirlesek de DJ performansımız, canlı fasıl, oryantal ve darbuka şovlarımızla size çok hoş bir gece yaşatıyoruz. Nişan töreniniz için mutlaka bir ön görüşme yapıyor, kaç kişilik bir ekiple bizi ziyaret edeceğinizi öğreniyoruz. Mekanımızın içerisini de konuk sayınız ve istekleriniz doğrultusunda düzenliyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için siz nasıl bir hizmet almak isterseniz size onu sağlıyoruz.

Yemekli bir davet düzenleyecekseniz usta aşçılar tarafından hazırlanan en özel tatları şık sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Meze çeşitleri konusunda oldukça fazla alternatife sahibiz. Ara sıcaklar, ana yemekler, alkollü ve alkolsüz içeceklerimizle her damak zevkine uygun bir tadı bünyemizde bulabilirsiniz.

Küçükyalı nişan mekanları arasında meyhane konseptimizle ön plana çıkıyoruz. Siz de sevdiklerinizle bir arada olacağınız yerin bizim mekanımız olmasını isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Küçükyalı, Süreyyapaşa Sokağı No:1, 34470, 34470 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yalı Kızı Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.