Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Viranbağ Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Viranbağ Restaurant Hakkında

Huzur, dinginlik ve nezih bir koyda arkadaş ve dostlarınızla birlikte bir akşam yemeğine ne dersiniz?

Viranbağı Plajı ve Kır Gazinosu özel günlere ev sahipliği yapmak için heyecanla sizi bekliyor. Büyükada’da bulunan restoranımızda eşsiz sunum ve lezzetli yemekler vaat ediyoruz. Davetlilerden de yemek organizasyonları için tam puan alacağımızı biliyoruz. Gelin, nikâh sonrası yemekleri için sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

Biz bir aile işletmesiyiz. Gündüzden arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte gelerek plajımızın olanaklarından yararlanabilir, masmavi denizimizde vakit geçirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı tesislerimizde soyunma kabini, duş hizmeti de sunuyoruz. Burada akşam yemeği için hazırlanabilir, keyifli bir günün sonunda yemek organizasyonu düzenleyerek mekânımızdan ayrılabilirsiniz.

Nikâh sonrası yemekleri için davetli sayısına göre oturma düzenini belirliyoruz. Davetliler yerlerini aldıktan sonra birçok farklı lezzetle şölen sunuyoruz. Ana yemek, başlangıç tabakları, ara sıcak ve tatlı seçeneklerimizle de eşsiz bir davet menüsü tasarlıyoruz. Dilerseniz organizasyon öncesinde restoranımıza gelebilir, lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Lezzet garantisi sunduğumuz tabaklarımızı hazırlarken tüm malzemelerin taze ve güvenilir olmasına çok dikkat ediyoruz.

“Viranbağ Büyükada Restaurant’a nasıl ulaşım sağlayabilirim?” diye sorarsanız hemen cevaplayalım.

Plajımızın açık olduğu saatler arasında hizmet veren Büyükada İskelesinde restoranımız ait servisler kalkıyor. Dilediğiniz saat aralığında tekneler aracılığıyla restoranımıza gelebilirsiniz. Üstelik fayton ve bisiklet yoluyla da merkezde bulunan ulaşım araçlarını kullanarak da gelebilirsiniz.

Ulaşımında oldukça kolay olması, organizasyon düzenlemek isteyenler için büyük bir avantaj. Tüm davetlilerin diledikleri gibi ulaşma şansı bulunuyor. Sadece nikâh sonrası yemekleri için değil kurumsal etkinlikler, yıl dönümleri, bayii toplantıları için de bizi tercih edebilirsiniz.

Şık ve nezih mekânımızda davet düzenlemek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Büyükada Viranbağ Plajı Restaurant menü fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Büyük Tur Yolu No:40 Viranbağ Mevkii Büyükada/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Viranbağ Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.