Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Tula Cafe Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tula Cafe Restaurant Hakkında

Kısa süre önce yenilediğimiz restaurantımız ve değişen ismimizle Tula Cafe Restaurant olarak faaliyet gösteriyoruz. Üç katlı olan mekânımız boğaz manzaralı ve ağaçların arasındadır. Şehrin gürültüsünü unutabileceğiniz huzurlu bir alan yarattığımız restaurantımızda özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Kapalı ve açık alanı bulunan Tula’nın iç tasarımı tamamen değişti. Daha modern ve konforlu olacak şekilde baştan yaratıldı. Yeni tasarımımızda son dönemlerde oldukça popüler olan mermer zeminlere ve vintage duvar motiflerine yer verdik. Küllü gri ve kahve tonlarının hakim olduğu kapalı alanımızda sarı ışıklandırmalar kullandık. Geometrik desenli büyük avizelerimiz ve led ışıklarımız bulunuyor. Ortamı romantik kılan sarı tonlarında ışıklandırmalarımız, mekânın dekorlarıyla bir araya gelince harika bir ambiyans oluşturuyor.

Kına gecesi organizasyonlarında önceden çiftimizle belirlediğimiz oturma düzenine göre masalarımızı hazırlıyoruz. Gelin adayımızın ve sevdiklerinin eğlenebilmesi için ortada geniş bir pist alanı oluşturuyor, konuklarımız gelmeden restaurantımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Kına geceleri içerisinde pek çok ritüel barındırdığı için yalnızca ikramlarımız, ses ve ışık sistemimiz yeterli olmuyor. Bu aşamada gelin adayımızın dışardan organizasyon desteği alması gerekiyor. Dilerlerse birlikte çalıştığımız organizasyon firmalarıyla da süreci yönetebileceğimizi belirtmek isteriz. Böylece düğün gününün yaklaştığı bu telaşlı süreçte çiftimizin tekrar arayışa girmesinin önüne geçiyoruz.

Lokum ve şerbet ikramıyla başlayan karşılamamız konuklarınız geldikten sonra yerini eğlenceli müziklere bırakıyor. Yüksek yüksek tepelere demeden de olmaz tabii. Pistin ortasında gelin ve damadımız otururken ışıkları biraz daha kısıyor, bu duygusal dakikalarda sizi mum ışığında sevdiklerinizle baş başa bırakıyoruz. Gülücüklerle başlayan etkinlik yerini gözyaşlarına bırakıyor ama merak etmeyin. Çok da uzun sürmeye bu hüzünlü dakikalar bittikten sonra ışıklarımızı tekrar açıyoruz ve eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

Gece saat 24:00’a kadar hizmet veren restaurantımızda organizasyon bitimi vedalaşırken; yüzlerinizdeki memnun ifadeyi görmenin sevinci kaplıyor içimizi.

Konuklarının memnuniyetiyle motive olan ekibimizle kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz, bir form kadar uzağınızdayız. Aklınıza takılan soruları cevaplamak ve size eşsiz bir kına gecesi düzenlemek için Tula Cafe & Restaurant İstanbul’da sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Pınartepe mh. Sahilyolu cd. 34500 Büyükçekmece, İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Tula Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.