Serotonin

Serotonin Hakkında

2023 yılında kurulan çiçeği burnunda mekanımız Serotonin’de kıymetli davetlilerinizi adeta evinizin salonuna konuk eder gibi buyur edebilir, hayatınızın en şahane anılarını burada yaşayabilirsiniz. Yepyeni bir mekan olmamız sayesinde kendimizi geliştirmek için sürekli olarak fırsat buluyor, her geçen gün biraz daha güçleniyoruz. İstanbul düğün nişan mekanları arasında hizmet kalitemiz ve konseptimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 kapalı davet alanı ile çalışmaktayız. Davet alanımızda 60 kişiyi rahatlıkla konuk edebiliyoruz. Güzel, havadar ve rahat davet alanımız sayesinde butik davetleriniz için bir numaralı adresiniz olmayı hedefliyoruz. Hem hizmet kalitemizle hem de davet alanımızın kalitesiyle bütünlüklü bir hizmet sunuyoruz, gününüzün güzel geçmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Dekorasyon

Evinizin rahatlığını mekanımıza yansıtmak istiyoruz. İstanbul nişan mekanımızı da işte bu konseptimiz dahilinde işletiyoruz. Dekorasyonumuz tıpkı bir ev salonu gibi ayarlanıyor. Bu konsept doğrultusunda geniş koltuklarımız ve sehpalarımız dekorasyonumuzun detaylarından oluyor. Bunun yanında büyük dikdörtgen ve küçük kare masalar kullanıyor, masalarımızı konforlu sandalyelerle eşleştiriyoruz. Evinizin sıcaklığını yansıtacak ışıklandırmalar, davet alanımızın köşe başlarını süslüyor. Davetinizden önce örnek masa hazırlayabiliyoruz.

Hizmetler

Ses ve ışık sistemleriyle donattığımız mekanımızda müzikli eğlence için son derece uygun bir ortam oluşturuyoruz. Davet alanımızın yüksek tavanlı ve klimalı olması da içeride havadar bir atmosfer yakalamamız konusunda bize yardımcı oluyor. Dilerseniz canlı müzik, dilerseniz DJ tarafından ayarlanacak olan dijital müzik ile hizmet veriyoruz. Üstelik davetinize huzur içinde hazırlanmak isterseniz gelin odamızdan faydalanabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli düzen tercih ederseniz 11 senelik aşçılarımız tarafından başlangıç, ara sıcak, ordövr tabağı, ana yemek ve pasta gibi dopdolu bir menü sunuluyor. Kokteyl menüsünde ise ordövr tabağı, tatlı veya tuzlular, çerezler, cipsler ve içecekler bulunuyor. Ordövr tabaklarımızda havuç tarator, yaprak sarma, kısır, rus salatası gibi birçok farklı meze mevcut. Ana yemek olarak da kırmızı et ve beyaz et çeşitleri sunuyoruz.

Yeniliğiyle öne çıkan Serotonin, İstanbul’da küçük nişan mekanları arasında ev sıcaklığıyla öne çıkıyor. Mekanımızın ismi mutluluk hormonlarından geliyor, biz de sizi mutlu etmek için çalışıyoruz. Pozitif bir alan oluşturuyor, pozitif ortamımızda şahane bir davet geçirmenizi sağlıyoruz. Ekibimize sayfada verilen iletişim adresleriyle ulaşabilir, erken rezervasyon avantajlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Üstelik ödeme seçenekleri konusunda da size destek oluyoruz!

Serotonin Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Serotonin Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Esil & Ulaş

Düğün Tarihi: 11.03.2023

nikah sonrası yemeğimizi serotonin'de yaptık.hem yemekler hem eğlence çok çok güzeldi.herşeyden çok memnun kaldık.sıcacık bir aile ortamıyla bizi karşıladılar tüm isteklerimizi eksiksiz olarak yaptılar ve lezzetleri harikaydı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.