Moda Kayıkhane

Moda Kayıkhane Hakkında

Tarihi 1935'li yıllara dayanan Moda Kayıkhane, söz ve nişan etkinlikleriniz için kapılarını sizlere aralıyor. 84 metrekareden oluşan geniş sahili ile Moda Kayıkhane düğün, nişan, kına geceleri, parti davetleri, eğlenceler, toplantılar gibi birçok organizasyonda hizmetini sizlere sunuyor. Denizin ferahlığına ve muazzam manzaraya hakim olan işletme,Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri etkinliklerinizi düzenliyor.

Davet Alanları

Kapasiteleri ve dekorasyonları farklı birden fazla davet alanı içeren Moda Kayıkhane, söz ve nişan törenleriniz için ideal bir mekan. Teras salon, 750 kişilik kapasitesi ve açılır kapanır tavan sistemi ile oldukça ilgi çekici. Dört mevsim boyunca davet verilebilen bu davet salonunda şıklık sizi bekliyor. 750 kişiyi ağırlayabilen kapalı salon kolonsuz mimarisi ve yüksek tavanıyla konuklara rahatlığı, ferahlığı ve genişliği hissettiriyor.

Dekorasyon

İstanbul nişan mekanları arasında yer alan kapalı salonumuzda saflığı ve sadeliği vurgulamak amacıyla beyaz rengi yoğun olarak kullanıyoruz. Görkemli sarkıt avizelerle salona zenginlik katıyoruz. Dikdörtgen formlu masa ve ahşap sandalyelerle oturma düzeni oluşturuyoruz. Denizin maviliğini gören teras salonumuzda ise 6 kişilik yuvarlak masalar kullanmayı tercih ediyor bu masalara uyumlu olarak kahverengi ahşap sandalyeleri uygun görüyoruz. Ahşap dekorasyonun öne çıktığı bu salonumuzda rustik bir hava yakalamaya çalışıyoruz.

Hizmetler

Eğlenceyi ve coşkuyu yaşayabilmeniz için profesyonel ses, ışık ve sahne kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Gecenin devam etmesini arzulayan konuklarınız için after party alanımızı hazırlıyoruz. Nişan alanına tekne ile gelmek isteyen çiftlerimiz için özel iskelemizi hizmetinize sunuyoruz. Otopark ve vale hizmeti ile araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz alanlar oluşturuyoruz. Nişan törenini yemekli düzenlemeyi arzu eden çiftlerimiz için birbirinden lezzetli menüler hazırlıyoruz. Diledikleri takdirde menülerde değişikliğe gitme imkanı sağlıyoruz.

İstanbul’da nişan yapılacak mekanlar arasında ismini duyurmuş Moda Kayıkhane, tarihi mekanı, profesyonel ekibi, tecrübeli organizasyon sorumluları ile birlikte muhteşem bir söz ve nişan töreninin temelini atıyor. Mekanın sağladığı hizmetlerden ve güzelliklerden faydalanmak isterseniz Moda Kayıkhane iletişim numarası üzerinden bizlerle bağlantıya geçebilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 38 35

 • Adres::

  Caferağa Mahallesi Moda Caddesi No:192 Kadıköy İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Moda Kayıkhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.