Maya Life

Maya Life Hakkında

3.000 yılı aşkın bir tarihe sahip Maya Life İstanbul Beykoz’da söz ve nişan davetlerinizi eşsiz kılıyoruz. Şehrin en güzel manzarasına sahip 12 dönüme hakim bir konumdaki arazide sizi ve misafirlerinizi meyve ağaçları, göz alabildiğine yemyeşil bir orman ve mis gibi temiz havayla karşılıyoruz. Bir düğün daveti kadar unutulmaz söz ve nişan kutlamalarınızda mutluluğunuza ortak olmaya hazırız.

Davet Alanları

Maya Life’ta sizi şehirde olduklarını unutacakları büyülü bir atmosferde ağırlıyoruz. Doğanın içinde yer alan 200 kişilik geniş kış bahçemiz 220 metrekarelik bir alanı kaplarken, kır bahçemiz 750 kişiye hizmet verebiliyor. Söz, nişan ve diğer tüm özel gün kutlamalarınızda kır bahçemizde, havuz başı alanımızda ve kış bahçemizde dört mevsim güzel anılara imza atabiliriz. Kokteyl davetlerinizde kapasitemizi 1000 kişiye kadar çıkarabiliyoruz.

Dekorasyon

Maya Life’a adım attığınız andan itibaren doğanın ve doğallığın tadına varacaksınız. Davet mekanlarımızda sadeliği ön planda tutarken, ağırlıklı olarak beyaz ve pastel tonlar kullanıyoruz. Söz ve nişan davetinizin konseptine uygun dekorasyon alternatiflerini çiftlerimizle bir araya gelerek değerlendirebiliriz. Davetlerimizde çiftlerimizin de taleplerine uygun olarak çoğunlukla ahşap dekoratif objeler, rustik ve bohem izler taşıyan detaylar görebilirsiniz.

Maya Life’ta size zengin alternatifler sunarak zevkinize uygun bir gece yaratmaya önem veriyoruz. Şık sarkıt aydınlatmalar, kokteyl veya ziyafet düzeninizle uyumlu napolyon sandalyeler veya çiçekli tak seçenekleri unutulmaz bir söz veya nişan gününüzde sizi bekleyen büyülü ayrıntılardan sadece bazıları. Organizasyon sorumlumuzla yapacağınız görüşmelerde dilek ve hayallerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Hizmetler

Maya Life nişan fiyatları ve paketlerini çiftlerimizin hem bütçesine hem de beğenisine olumlu yansıyacak şekilde hazırladık. Sadece davetin sahibi olan değerli çiftlerimiz değil, misafirleri için de her ayrıntıyı düşünüyoruz. Gelin ve damat adaylarımız için özel hazırlık odalarımız, hatta biraz eğlenmek isteyen damat beyler için oyun konsollarımız bile var. Seçeceğiniz ve davet öncesi tadım yapabileceğiniz menülerde değişiklik yapabiliriz.

Misafirleriniz 250 kişilik otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde ulaşımını kolaylıkla sağlayabilir. Söz ve nişan davetlerinizi en renkli ve eğlenceli haline dönüştürmek için ışık, ses ve sahne ekipmanlarına dair ihtiyaçlarınızda yine organizasyon sorumlumuzdan destek alabilirsiniz. Maya Life ailesi olarak her an yanınızda olacağımızdan ve size çok özel anılar bırakacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Sevgiyle planlanan tüm özel günleriniz için sizleri de Maya Life’a bekliyoruz. Eğer siz de farklı davet alanlarımızı gezip, yeni hayatınıza bambaşka bir atmosferde adım atmak isterseniz, biz, hayalleriniz gerçek kılmaya hazırız! Ayrıcalıklı hizmetlerimiz ve fiyat seçeneklerimizle ilgili sorularınız için Maya Life Beykoz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya yanda yer alan “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al” formunu doldurabilirsiniz.

Maya Life Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Hayır
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Maya Life Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.