Labella Teras

Labella Teras Hakkında

Labella Teras, 25 yıllık tecrübesiyle düğün ve davetlerinizde kaliteli hizmetiyle yanınızda oluyor. Sektördeki tecrübesi ve merkezi konumuyla Şişli nişan mekanları arasında fark yaratan işletmemiz, evliliğe ilk adımınızı attığınız söz ve nişan etkinliklerinizde hizmet veriyor. Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı davet alanımız bulunuyor. İsterseniz davetinizi menü seçeneklerimizden birini tercih ederek yemekli de gerçekleştirebilirsiniz.

Davet Alanları

Davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kapalı davet alanımız 400 kişilik kapasiteye sahip. Salonumuzun kolonsuz yapısı sayesinde geniş ve ferah bir atmosferi var. Alanımızın yapısının sağladığı avantajla rahatça eğlenebileceğiniz büyük bir dans pistimiz de mevcut. Bir tarafı boydan boya camla kaplı olan salonumuzdan panoramik şehir manzarası görülüyor. İsterseniz, açık davet alanı olarak tercih edebileceğiniz terasımızda da hizmet veriyoruz.

Dekorasyon

Kapalı davet alanımızı dekore ederken beyaza ağırlık verdik. Doğal ve şık bir görüntü yakalamayı amaçladığımız salonumuzda 8 kişilik yuvarlak masalarımız yer alıyor. Masalarımız için beyaz kurdele bağlamasıyla süslediğimiz napolyon sandalyeler tercih ettik. Masa süslemesi için ise yine sadelikten şaşmayarak, uzun cam vazolarımızın içine tüylü çiçekler yerleştirdik. Servislerimizin yanında bulunan küçük cam vazoların içine de taze çiçekler koyarak masaya hareket kazandırdık.

Hizmetler

Labella Teras, İstanbul Avrupa Yakası nişan mekanlarından verdiği birçok hizmetle ayrılıyor. Müzik ve eğlenceye doymak isteyeceğiniz etkinlikleriniz için birçok hizmet sunuyor. Size eğlenceyi garanti eden DJ müzik hizmetimiz bulunuyor. Bunun yanında, zenne/oryantal dans ekibi gecenize renk katıyor. Mekanımızda yapmayı tercih edeceğiniz nişan ve söz etkinlikleriniz için sizin zevkinize uygun bir nişan süslemesi yapıyoruz. Bunun yanında nişan tepsinizi de hazılıyoruz.

Eğlencenin dışında teknik detaylarla da ilgileniyor ve size sadece gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Ekibimiz tüm ses, ışık ve sahne hizmetleriyle yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuz gece boyunca yanınızda olacak ve organizasyonun akışını kontrol edecek. Eğer isterseniz, organizasyon firması veya catering firması getirebiliyoruz. Ayrıca, menü çeşitlerimiz arasından tadım yapabilir ve menüde değişiklikler yapabilirsiniz.

Labella Teras, İstanbul söz nişan mekanları arasında merkezi konumu ve tam kapsamlı hizmet kalitesiyle fark yaratıyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle siz ve sevdikleriniz için eğlence ve konforu bir araya getiriyor. Eğer siz de mekanımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve özel günlerinizi unutulmak kılmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Labella Teras Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Labella Teras Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.