Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Hollywood Bahçelievler

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Yemekli
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hollywood Bahçelievler Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hollywood Bahçelievler Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hollywood Bahçelievler Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Hollywood Bahçelievler Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Hollywood Bahçelievler Hakkında

Hollywood Bahçelievler 2009 yılından beri İstanbul nişan mekanları arasında hizmet veriyor. Mekanımıza gelerek müşteri memnuniyetini ön plana koyan, alanında uzman bir ekiple çalışabilirsiniz. Ayrıca davet alanımızdan bahçe manzarası da görülebiliyor. Hollywood Bahçelievler’de isterseniz yemekli bir nişan, isterseniz de kokteyl konseptli bir nişan düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda mekanımızda açık hava nişanı da gerçekleştirebilirsiniz.

Davet Alanları

Cafe Hollywood Bahçelievler bünyesinde ön, arka ve yan olmak üzere 3 farklı alan bulunuyor. Ön tarafımız caddeye bakarken arka taraftan bahçe manzarası izlenebiliyor. Ayrıca 3 alanımızda da açılır kapanır özellikli camekan mevcut. Bununla beraber davet alanımızda üstü açılır kapanır tavanlı bölüm de bulunuyor. Böylece çiftler arzu ederlerse nişanlarını açık havada, arzu ederlerse de kapalı alanda organize edebiliyorlar.

Dekorasyon

Davet alanımızın dekorasyonunda modern unsurlar ön plana çıkıyor. Mekanımızda siyah, kahverengi, dore ve kırmızının bir arada kullanıldığını görebilirsiniz. Mekanımızda 6 adet loca bulunuyor ve bu localarda oturma düzenini siyah deri koltuklarla hazırlıyoruz. Mekanımızda 2,4 ve 5 kişilik ahşap masalar ve minderli rahat koltuklar da mevcut. Masa düzenimiz sabit olsa da nişan sahibinin isteklerine göre eklemeler yapabiliyoruz.

Hizmetler

Hollywood Bahçelievler’de ısıtma ve soğutma sistemleriyle beraber ses ve ışık sistemleri de bulunuyor. Ayrıca sahne hizmetini de biz veriyoruz. Mekanımızda çocuk parkına ek olarak otopark ve gelin odası da sizi bekliyor. Çiftimiz için yemek servisi de yapıyor ve çifte menüde değişiklik yapma imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda menüyü deneme imkanını da tanıyoruz. Dilerseniz dışarıdan fotoğrafçı, catering firması veya organizasyon şirketi getirebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda kahvaltı menüsü ve serpme menü gibi menülerle beraber ana yemek menüleri de hazırlayabiliyoruz. Nişanınızda ana yemekli menü servis edilsin isterseniz köfte, tavuk, patates, ızgara, pirzola ve pilav gibi seçeneklerden istediğinizi tercih edebilir, kendinize uygun bir menü hazırlayabilirsiniz. Mekanımızda tüm yemekleri kendi mutfağımızda, tecrübesi 15 yılı aşan profesyonel aşçılarımızla hazırlıyoruz.

İstanbul Bahçelievler nişan mekanlarından Hollywood Bahçelievler’de çiftlere önce kaporayı verme ve geri kalan ödemeyi nişan günü yapmak gibi kolaylıklar sağlıyoruz. Ayrıca indirim gibi fırsatlarımız da oluyor. Nişanınızı deneyimli, profesyonel bir ekiple beraber planlamak isterseniz yan taraftaki ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfada gördüğünüz telefon numarasını arayarak da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler mh. Adnan Kahveci Bulvar No:87-B Bahçelievler/İST

Hollywood Bahçelievler Düğün Yorumları (1)

Melike & Sedat

Düğün Tarihi: 29.06.2022

BÜTÜN HİZMETLERİNİZ ÇOK GÜZELDİ.ÇOK MEMNUN KALDIK.EVLİLİK HAZIRLIĞINDA OLAN BÜTÜN ÇİFTLERE TAVSİYEMİZDİR.MUTLULUĞUNUZ HOLLYWOOD CAFE VE RESTAURANT'TA TAÇLANSIN.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.