Duppo

E-posta Gönder

0216 706 0176

Duppo

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Huzur ve dinginliği bulabileceğiniz nezih bir mekan arayışındaysanız, Duppo Kayışdağı’nda sizi bekliyoruz. Söz ve nişan gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız butik davetlerinizi kafemiz içerisinde düzenleyebilirsiniz.

Mutlu günlerinize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Hizmet sunarken önceliği daima sizin memnuniyetinize veriyoruz. Eşsiz sunumlarımız ve birbirinden lezzetli yemeklerimizle göz alıcı etkinliklere imza atıyoruz. Hem midelerinizi şenlendiriyor hem de gözlerinize hitap ediyoruz. Yemek konusunda sizden tam puan alacağımıza eminiz. Organizasyon düzenlemesi konusunda da kendimize güveniyoruz. Davetinizi planlamadan önce sizinle bir araya geliyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Daha önce düzenlediğimiz organizasyonlardan örnekler sunuyor, size çalışmalarımız hakkında fikir veriyoruz.

İstanbul’da oldukça merkezi bir alanda yer alıyoruz. Mekanımıza toplu taşıma ya da şahsi araçlarınızla gelebiliyorsunuz. Yılın tüm aylarında hizmet veriyoruz. Olumsuz hava koşullarından bir an bile etkilenmiyoruz. Gelişiş iklimlendirme sistemleri kullanarak kafemizin ısısını mevsim şartlarına göre ayarlıyoruz. Nişanınıza katılacak konuklarınızın sayısına uygun olacak şekilde mekanımız içerisinde masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Dilerseniz kim hangi tarafa oturacak diye yer planlaması da yapabiliriz.

Yemekli bir davet düzenleyebileceğiniz gibi sadece ikram alternatifleri sunarak da konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Hijyenik koşullarda usta aşçılar eşliğinde yemeklerimizi hazırlıyoruz. Mekanımızın temizliğine dikkat ediyor, ses ve ışıklandırma sistemlerimizin kurulumlarının sorunsuz olmasını sağlıyoruz.

Duppo Coffee fiyatları aldığımız hizmete ve içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Detayları ancak iletişime geçerek netleştirebiliriz. Ancak bizimle çalışırsanız her detayıyla kusursuz bir hizmet alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz.

Siz de Ataşehir nişan mekanları arasında kafe atmosferinde bir yer arıyorsanız, bize ulaşın. Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Cuma Polat

  • Telefon: 0216 706 0176
  • Adres: Kayışdağı Mah. Yavuzbey Sk. No:4-6/A

Duppo Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!