Doğa Garden

Doğa Garden Hakkında

Yemyeşil ağaçlarla kaplı kır bahçesinde bulunan Doğa Garden, söz ve nişan törenini gerçekleştirmek isteyen çiftlere; kusursuz bir merasim için birçok alternatif sunuyor! İşletmemiz şehir merkezinde bulunmasına karşın adına yaraşır şekilde doğa ile iç içe bir yapıya sahip. Dolayısıyla çiftimiz ve konuklarının evcil hayvanlarının evlerde sıkışıp kalmasına hiç gerek yok. Siz doyasıya dans ederken onlar da bahçenin keyfini çıkarabilir. Benzersiz bir söz ve nişan merasimi yaşamanız için heyecanla sizleri bekliyoruz!

Davet Alanları

Kır bahçesi konseptine uygun olarak geniş bir açık davet alanına sahibiz. Bu geniş alan sayesinde 400 ila 500 kişi konuk ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Ayrıca yemekli düzende de yine 500 konuğa kadar hizmet veriyoruz. Dolayısıyla kalabalık davetleriniz için ideal bir kapasite sağlıyoruz. Alanın tümünde çim zemin ve yeşil ağaçların doğallığından yararlandık. Davetiniz ne kadar kalabalık olursa olsun ferah bir alan vadediyoruz. Çiftimiz ve misafirlerine ise özgürce dans edebilecekleri bir pist sunuyoruz!

Dekorasyon

Söz ve nişan merasiminiz öncesi bir araya gelerek isteklerinizi öğreniyoruz. Mekan düzenlemesinde de bu isteklerden yola çıkarak hareket ediyoruz. Bahçemizde aralıklarla dizilmiş yuvarlak masaların etrafına yerleştirdiğimiz beyaz napolyon sandalyeler her zaman için klasik ve şık bir görünüm yaratıyor. Ortama biraz da renk katalım diyerek sandalyelere renkli tüller bağlıyoruz. Masalarda tek bir çiçek aranjmanı kullanarak bahçenin doğallığına istinaden sadeliği yakalamak istedik. Olmazsa olmaz gelin yolunda zevkinize göre taglar kullandığımızı belirtelim. Bazen makrome detaylı bazen ise çiçeklerle bezeli görsel şölen yaratıyoruz!

Hizmetler

Söz-nişan merasimini nişan tepsisi olmadan düşünemeyiz. Bu nedenle tepsiyi sizler için biz hazırlıyoruz. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diye nişan çikolatasını da eksik etmedik. Gece yarısına kadar verdiğimiz sahne hizmeti ile sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğleniyor, doyasıya dans ediyorsunuz. Süslemelerden oryantal ekibine kadar her detayla tek tek ilgilenen profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu yüzden de siz başka bir organizasyon firması aramakla vakit kaybetmeyin istedik. Tüm beklentilerinizin fazlasıyla karşılanacağına emin olabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düzeninde söz ve nişan merasimi hazırlamanıza imkân veriyoruz. Halihazırda verdiğimiz yeme-içme hizmetine dayanarak nişan menülerimizde de iddialıyız. Hünerli aşçılarımızın titizlikle ve özenle hazırladığı lezzetleri gece yarısına kadar sıcak sıcak servis ediyoruz. Küçük misafirlerimizi de unutmuyor, onlara özel tabaklar hazırlıyoruz. Dilerseniz söz ve nişan organizasyonunuzdan önce menü tadımı yapabilir, kendi damak zevkinize uygun bir menü de oluşturabilirsiniz!

Ümraniye açık hava nişan mekanları arasında yemyeşil bahçesi ve hizmetleriyle Doğa Garden’ın ön plana çıktığını söylemek mümkün. Kır konseptinde eşsiz bir söz ve nişan merasimi istiyor ve ne kadar ödeyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? Yandaki formu hemen doldurarak davetli sayınız ve bütçenize uygun fiyat teklifimizi duyabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için ise sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Doğa Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Hayır
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Doğa Garden Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gul & Doruk

Düğün Tarihi: 03.10.2020

Malum virüs bizde sözümuz için guzel bir yer ararken iyiki karsimiza siz çıktınız mükemmel oldu sözümüz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.