Bumerang

Bumerang Hakkında

2023 yılında Bumerang ismiyle hizmete başladığımız sektörde, hizmetimizi söz ve nişan etkinliklerinize ev sahipliği yaparak renklendiriyor, yeni bir hayata hazırlanan çiftlerimize bu özel günlerinde eşlik ediyoruz. İstanbul söz nişan mekanları arasında her geçen gün yükselecek şekilde kendimizi geliştiriyor, Kartal’daki işletmemizin kapılarını çiçeği burnunda çiftlerimiz için aralıyoruz. Kaliteli bir ortamda en iyi hizmeti vermek vizyonu sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Davet Alanları

Etrafını yemyeşil ağaçların süslediği restoranımız kapalı ve açık alanlarında misafirlerinizi ağırlıyor. Muhteşem dekorasyonu sebebiyle kapalı alanımızı tercih etmek isteyen çiftlerimizi 100 kişiye kadar ulaşan kapasitemizle ağırlıyor, temiz havanın güzelliklerinden faydalanmak isteyen çiftlerimizi ise 20 kişiye ulaşan kapasitesiyle bahçemizde konuk ediyoruz. Oturma düzenimiz ve dekorasyonumuzu sizin konforunuzu düşünerek ayarlıyor, davetinizdeki herkese rahatça hareket edebilecekleri bir alan hazırlıyoruz.

Dekorasyon

En güzel sözlerinizi vereceğiniz bu güne yakışan dekorasyonu hazırlıyor, davetleriniz için özel ve nezih bir ortam hazırlıyoruz. İstanbul söz mekanları arasında bizi ön plana çıkaran görünüşümüzü şık dekorasyonumuza borçluyuz. Talep doğrultusunda masa örtüsü, çiçek aranjmanları gibi dekor ürünlerini kullanıyor ve hak ettiğiniz zarafeti yakalayana kadar en güzel dizaynları deniyoruz. Her bir detayımızda en iyisini sunarak adeta saklı bir cennet oluşturuyoruz.

Hizmetler

Özel günleriniz için hazırladığımız hizmet seçeneklerinin başında eğlenceli anlarınızı renklendirecek ses kalitemiz geliyor. Sayıları 20’ye yakın gömülü hoparlörlerimiz, kapalı devre dahili müzik sistemimiz sayesinde en iyi ses hizmetini sunuyoruz. Merkezi sistem, havalandırmamız ve iklimlendirme sistemlerimizle kesintisiz bir etkinliği garantiliyor, gece yarısına kadar verdiğimiz hizmetle eğlenceye doyacağınız bir günü ayaklarınıza getiriyoruz.

Otomatik yangın söndürme sistemimizle güvenli bir davet hazırlıyor, tamamen isteklerinize bağlı yemek sunumumuz ve örnek davet masamızla aklınızdaki soru işaretlerini gideriyoruz. Dilerseniz davet masası dekorlarımız için dijital kataloglarımızdan da faydalanabilirsiniz. Uzun bir görüşme yaparak taleplerinizi alıyor, Trio müzik grubu ve DJ performanslarıyla etkinliğinizi süslüyoruz. Şahsi araçlarınız için bir otoparkımız mevcut.

Yiyecek / İçecek

Aşçılarımızın 20 yıllık tecrübesiyle hazırladığı birbirinden güzel yemekleri hızla davet masalarınıza servis ediyor, sıcak bir yemek sunumu gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Düğünlerde alakart menü verebilsek de genelde fix menülerle çalışıyoruz. Ordovr ve Kokteyl menülerimiz yanında, içli köfte, zeytinyağlılar, et, tavuk seçenekleriyle zengin menülerle çalışıyor, ızgara çeşitlerimiz için 2 metre uzunluğundaki ızgaramızı kullanıyoruz. Dilerseniz organizasyonunuz öncesi tadım yapabilirsiniz.

İşletmemiz, E-5’in yanındaki konumuyla oldukça kilit bir lokasyonda bulunuyor. Bu sayede bütün yakınlarınıza ulaşım kolaylığı sağlıyor, etkinliğinize bir an önce başlamanızı sağlıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası nişan mekanları arasında yabancısından yurttaşına büyük bir kitleye hitap ediyor, müşterilerimizin rahatlığını önemseyerek erken ödeme avantajları ve peşin ödemelerde kolaylıklar yapıyoruz. Etkinliğini işletmemizde gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirler.

Bumerang Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Bumerang Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.