Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

BKM Mutfak Uniq

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300

Yemekli Kapasite

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Söz veya Nişanın İçin Mekan mı Arıyorsun?

Söz veya nişan için nasıl bir yer hayal ettiğini anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 mekanla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 100-150 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Teras, Balkon, Orman içinde, Yüksek tavan, Cam tavan, Şehir merkezinde
 • Manzara Orman manzaralı, Doğa manzaralı, Şehir manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 200-300

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 22:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Vegan, Vejetaryan, Çocuklara özel, Diyabet, Kosher
 • Özellikler Mekan yemek servisi veriyor mu?, Işıklandırma mevcut mu?, Müzik/DJ, Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?, Menüde değişklik yapılabiliyor mu?, Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?, Organizasyon Danışmanı var mı?

Önerilen Firmalar

Galatasaray Sosyal Tesisleri
1

Kadıköy

Galatasaray Sosyal Tesisleri

En güzel gününüzü İstanbul'un en güzel yerinde, en güzel manzarasında, en g...

The Svadba 2
1

Bayrampaşa

The Svadba 2

1000 Kişilik Kapasitesi Geniş İç Mekanı Eşsiz Dekoru Muhteşem Lazer Işık Gö...

Qubbe Life
8 4 1

Gaziosmanpaşa

Qubbe Life

Qubbe Life ekibi olarak hayatınızın en özel gününü ve diğer tüm organizasyo...

Hakkında

Hayata dair her rengi Maslak’a taşıyarak, sürekli kendini yenileyen kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getirdik. Yeni nesil yaşam merkezi konseptiyle yemyeşil bir dokunun içinde tarihi köşklerle süslenmiş bir atmosfer yarattık. Adını İngilizce “unique=eşsiz” kelimesinden alan BKM Mutfak Uniq düğün, nişan, kına gecesi, iş toplantıları gibi özel organizasyonlarınız için de hizmet veriyor.
Plexi sandalyeler uzun dikdörtgen masaların etrafında sıralanıyor. Masaların üzerinde ise gümüş rengi şamdanlar var. Aynalı suplalar servislik olarak yerini alırken, bordo rengi küçük çiçek demetleri ise dekoratif bir süs olarak renk katıyor. Loş ışığın hâkim olduğu bu atmosfer içerisinde romantik bir nişan töreni geçirmek güzel olmaz mıydı? Ahşap bir “Hoş Geldiniz” tabelası salon girişinde sizi karşılarken yine ahşap bir takın çiçeklerle birleşimiyle hoş bir fotoğraf karesi yaratıyoruz. Hatta dilerseniz danteli de kullanabiliyoruz. Ayrıca yine ahşap bir platformun üzerine fotoğraflarınızın asılı olduğu bir köşede yapabiliyoruz. Bu saydıklarımız sadece birkaçı. Dilerseniz çiçekli bir “Hoş Geldiniz” tabelası hazırlayarak etrafını mumlarla da süsleyebiliriz. Eski merdiveni de çiçek detaylarıyla bir renovasyon yarattık. Tüm bunları ise bahçeye açılan cam bir salonun içinde gerçekleştiriyoruz. Öncesinde kararlaştırdığım konsept ışığında nişan masasını da dekore ediyoruz. Çeşitli ayrıntılarla renklendiriyoruz.
Profesyonel bir hizmet çerçevesinde kişiye özel organizasyon kapsamında şıklığın içinde kaybolacağınız bir nişan daveti sunuyoruz. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerden de yararlanabileceğiniz gibi kokteyl seçeneğimizi de seçebiliyorsunuz. İstanbul nişan için mekanlara bakacak olursanız BKM Mutfak Uniq’in farkını hissediyorsunuz. Bu yüzden bizimle iletişime geçerek şahane bir nişan organizasyonuna “Merhaba” diyebilirsiniz! Yıllar sonra bile konuşulacak, fotoğraflara baktığınızda mutlu olacağınız bir nişan töreni vadediyoruz size.

İletişim

gökhan köprülü

 • Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4/C No:110 Uniq AVM


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.