Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Beyazev - No 16

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Yemekli
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beyazev - No 16 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Beyazev - No 16 Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Beyazev - No 16 Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Beyazev - No 16 Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Beyazev - No 16 Hakkında

Beyazev – No 16 İstanbul Anadolu Yakası nişan mekanları içinde yer alıyor. Maltepe’de kapılarını açan Beyaz – No 16’da kendinizi evinizin bahçesindeymiş gibi hissedecek, nişanınızı yemyeşil bir bahçede gerçekleştirme şansı elde edeceksiniz. Mekanımızı tercih ederek organizasyonunuzu şehrin kalbinde olduğunuz halde temiz havada, ağaçlar arasında düzenleyebilirsiniz. Beyazev – No 16’da söz veya nişan töreninizi yemekli ya da kokteyl konseptli olacak şekilde planlayabilirsiniz.

Davet Alanları

Maltepe nişan mekanlarından Beyazev – No 16’da çiftleri iki katlı evimizin bahçesi olan açık davet alanımızla misafir ediyoruz. Bahçemizde 50 ila 100 kişilik butik bir davet gerçekleştirebilirsiniz. Çim zeminle kaplı olan davet alanımızda gerçek kır bahçesi deneyimini yaşayacaksınız. Duvarlarla ve yaşlı ağaçlarla çevrili bahçemizde kendinizi şehirden uzaklaşmış gibi hissedebilir, sadece size özel olan bir alanda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Dekorasyon

Davet alanımız bohem atmosferiyle ön plana çıkıyor. Burada aydınlatmayı bahçemizin bohem tarzını yansıtan ip üzerine dizili ampullerle sağlıyoruz. Dört bir yanı ağaçlarla kaplı olan kır bahçemizde kendinizi doğayla bütünleşmiş gibi hissedeceksiniz. Kır bahçemizde oturma düzenini ahşap sandalyelerle hazırlıyor, sandalyelerimizi tüllerle dekore ediyoruz. Sandalyeleri nişan masasını görecek şekilde diziyor ve tüm misafirlerinizin nişanı görebilmesini sağlıyoruz.

Davetlilerinize ikramda bulunmak için bistro masalarımızı kullanıyor, krem renkli kumaşlarla masaları giydirdikten sonra hasır örtülerle masalara rustik bir görünüm katıyoruz. Masa süslemesindeyse çiçeklerden faydalanıyoruz. Aynı zamanda ahşap yemek masası alternatifi de Beyazev – No 16’da sizi bekliyor. Nişan masasını çitlerimizin önüne kuruyoruz. Davet alanımızda arka plan süslemesi için de yeterli alana sahibiz.

Hizmetler

İstanbul nişan mekanları arasında hizmet veren Beyazev – No 16’da çiftlerimiz için nişan süslemelerini tamamlıyor, nişan tepsisi kiralama imkanı sunuyoruz. Müzik yayını veya DJ performansı hizmetlerini de mekanımızda veriyoruz. Yemek servisi de bizim sorumluluğumuzda bulunuyor. Çiftimiz arzu ederse menülerde istedikleri değişiklikleri yapabilirler. Bununla beraber mekanımıza fotoğrafçı, organizasyon firması veya catering hizmeti getirebilirsiniz.

Beyazev – No 16’da müzik eğlencesine gece yarısına dek devam ediyor ve davetlilerinizle beraber doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz. Nişanınızı ev sıcaklığında düzenlemek istiyor fakat organizasyon içine evinizi kullanamıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Beyazev – No 16 nişan ve söz fiyatları hakkında bilgi almak için yan taraftaki ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir ve istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Altıntepe Mah. Bahar Sk. No:16 Maltepe/ İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.