Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Avliya Boşnak Mutfağı

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Avliya Boşnak Mutfağı

Avliya Boşnak Mutfağı Hakkında

Avliya Boşnak Mutfağı, nişanını şık bir mekanda gerçekleştirme isteyen çiftleri bekliyor. İstanbul, Bayrampaşa nişan mekanları içinde yer alan davet alanımız, şehir manzarası sunan bir konumda kapılarını açıyor. Düğününüzü otantik bir davet mekanında, lezzetli ve kapsamlı menüler eşliğinde düzenlemek için bizimle çalışabilirsiniz. Mekanımız kapalı alanla hizmet verdiğinden her mevsim tercih edilebiliyor.

Davet Alanları

Bayrampaşa Avliya Boşnak Mutfağı’nda 1 adet kapalı davet alanı mevcut. Mekanımızda 100 ila 200 davetliyi misafir edebilirsiniz. Davet alanımızda bahçe de bulunuyor. Böylece konuklar hava almak için burayı kullanabiliyor. Bununla beraber balkon özelliği de davet alanımızda çiftleri karşılıyoruz. Kapalı salonumuz kolonsuz oluşu ve yüksek tavanlı yapısıyla da çiftlerin dikkatini çekiyor.

Dekorasyon

Beyaz ve ahşapla dekore edilmiş, otantik bir atmosferin hakim olduğu davet alanımızın ev sıcaklığına sahip olduğunu göreceksiniz. İç mekanda kullanılan çiçek ve mum süslemeleri, salonumuza romantik bir hava veriyor. Nişan masası ve fotoğraf arka planı kurulumu için alanımız bulunuyor. Ahşap uzun masalar kullanıyor ve masalarımızı çiçeklerle, mumluklarla dekore ediyoruz. Ahşap sandalyeler ve konforlu koltuklar da sizi bekliyor.

Hizmetler

Avliya Boşnak Mutfağı’nda çiftler için nişan süslemesini biz hazırlıyoruz. Ayrıca isteyen çiftler için organizasyon firmasını dışarıdan getirme ve dekorasyonu bu firmayla tamamlama imkanını da sunuyoruz. Mekanımızda ışık hizmeti veriliyor. Tüm menüler mekanımızda hazırlanıyor ve kendi personelimizce servis ediliyor. Çiftlerin menüde değişiklik yapma özgürlüğü de bulunuyor. Arzu eden çiftler diledikleri bir fotoğrafçıyı mekanımıza getirebilirler.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda oldukça kapsamlı bir menüyle hizmet veriyoruz:
●Yemekten önce geleneksel Boşnak çorbaları olan begova ve sarajevska’yı deneyebilirsiniz.
●Ara sıcaklarda kömür ateşinde hazırlanan ıspanaklı, peynirli ve patatesli börekler bulunuyor. Börek, mantı ve kuru et de servis edebiliyoruz.
●Kırmızı etli ana yemeklerde biryan, kuzu tandır, kuzu incik, oğlak tandır ve kuzu şiş sizi bekliyor. Boşnak köftesi de hazırlayabiliyoruz. Beyaz etli yemeklerdeyse tavuk şiş yer alıyor.
●Dilerseniz soğan dolması, kuru etli fasulye gibi lezzetlerin bulunduğu ev yemekleri seçkimizi de değerlendirebilirsiniz.

Avliya Boşnak Mutfağı Bayrampaşa/İstanbul’da çiftleri bekliyor. Mekanımız çiftlere otantik bir ambiyansta, Boşnak yemeklerini tadabilecekleri bir ortamda nişanlarını düzenleme fırsatı sunuyor. Siz de nişan veya söz töreninizi bizimle planlamak isterseniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ başlıklı formu doldurabilirsiniz. Ekibimizle telefon aracılığıyla iletişime geçmek için sayfanın altında ve en üstünde yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Avliya Boşnak Mutfağı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Hayır
Nişan süslemesi
Hayır
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Hayır
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Avliya Boşnak Mutfağı Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Yaren & Serhat

Düğün Tarihi: 01.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişanımızı Avliya Boşnak Mutfağın da yaptık.Tam bir aile ortamı.Evimiz de gibiydik.Gerek işletme yetkilileri olsun gerek personeli olsun bize inanılmaz yardımcı oldular.Bütün çevremize tavsiye edebilceğimiz bir mekan.İsteme-söz-nişan düşünen herkesin bakması gereken bir mekan.Teşekkürler Avliya... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.