Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Asia Davet ve Balo Salonu

Asia Davet ve Balo Salonu
 • Kapasite
  20 - 750 Kişi

 • Min. Yemekli
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Asia Davet ve Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Asia Davet ve Balo Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 20 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 20 - Maks. 750

Asia Davet ve Balo Salonu Hakkında

Asia Davet ve Balo Salonu, çiftlerine verdiği önem ve memnuniyet odaklı çalışma prensibiyle Pendik nişan mekanları arasında öne çıkıyor. Bütçenize uygun paketler bulmakta zorlanmayacağınız bu mekanda, hayalinizdeki nişan kutlamasını gerçekleştirmeniz için son derece uygun bir ortam sağlanıyor. Üstelik geniş kapasitesi sayesinde tüm sevdiklerinizi bu güzel gününüze rahatça çağırabilir, eğlencenin tadını dostlarınızla birlikte çıkartabilirsiniz.

Davet Alanları

İşletme, 1 kapalı ve 1 açık davet alanı ile hizmet veriyor. 700 metrekare genişliğindeki kapalı davet alanında 750 misafire kadar ağırlama imkanı sunuyor. Üstelik yüksek tavanlı mimarisi ve doğa manzarası sayesinde kapalı alan olmasına rağmen en az dışarısı kadar içerisi de ferah oluyor. 400 metrekare genişliğindeki açık alan ise deniz manzaralı. Açık alanda 500 kişiye kadar hizmet verebiliyorlar.

Dekorasyon

Dekorasyon konusunda çiftlerini hayal kırıklığına uğratmayan Pendik nişan salonlarından bir tanesi olan Asia Davet ve Balo Salonu, modern ve şık görüntüsüyle ön plana çıkıyor. 10 kişilik yuvarlak masalar, uyumlu renklerdeki sandalyelerle eşleniyor. Kristal suplalar ve tek kollu şamdanlar, davetinize zarafet katan detaylardan. Romantik bir ışıklandırmadan faydalanıyor ve şamdanlı avizeler sayesinde unutulmaz bir manzara elde ediyorlar.

Hizmetler

Hizmet konusunda sınır tanımayan mekanlardan biri olan Asia Davet ve Balo Salonu, söz ve nişan kutlamalarınız için planlama yaparken her şeyden önce sizi dinliyor. Hayalinizdeki konsept, gerçeğe taşınıyor. Eğlence için olmazsa olmaz detaylardan olan ses ve ışık sistemleri hazır hale getiriliyor. 150 araç kapasitesine sahip otopark sayesinde araçlarınız güvende kalıyor.

Yiyecek / İçecek

Davetinizde leziz yemekler ikram ediyor, gününüzü şenlendiriyorlar. Sundukları menü seçenekleri kokteyl, ordövr ve yemekli olmak üzere üçe ayrılıyor. Yemekli düzen tercih ederseniz kırmızı et, beyaz et, pilav, salata gibi leziz yemeklerle masalar donatılıyor. Dilerseniz daha hafif bir alternatif tercih edebilir, masaya atıştırmalıklar veya tatlılar getirilmesini de isteyebilirsiniz. Menüleri davetten önce tadarak damak tadınızı yansıtacak değişiklikler talep edebilirsiniz.

Asia Davet ve Balo Salonu, İstanbul nişan mekanları arasında gösterişli salonu ve her bütçeye uygun paketleriyle ön plana çıkıyor. Bu mekan sayesinde mükemmel davetlere ev sahipliği yapmanız, söz ve nişan kutlamalarınızı unutulmaz anılara çevirmeniz mümkün. Sayfada yer alan iletişim numaralarından ekibe hızlı bir şekilde ulaşabilir, fiyat ve detaylar konusunda en doğru bilgiyi bizzat ekipten edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  pendik

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.