Akkaya Çiftliği

E-posta Gönder

Akkaya Çiftliği Hakkında

Hem şehrin içerisinde hem de şehrin bir o kadar uzağında kalacağınız bir mekan arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Akkaya Çiftliği Şile’de hayalini kurduğunuz tüm davetleri düzenlemenize imkan sağlıyoruz. Alanında uzman kadromuz, ferah atmosferimiz ve şık dekorasyonumuzla gönlünüzden geçeni sizinle buluşturuyoruz. Önceliğimiz her zaman kaliteli bir hizmet sunmak ve sizi memnun etmek. Bu düşünce doğrultusunda da söz ve nişan organizasyonunuzdan önce sizinle bir ön görüşme yapmak istiyoruz. İsteklerinizin neler olduğunu bize anlatmanızın ardından sizin için neler yapabiliriz masaya yatırıyoruz. Siz taleplerinizden bahsederken biz de bir yandan hizmetlerimizin neler olduğundan söz ediyoruz.

Şık bir mekanız. Hoş bir atmosfere sahibiz. Sadece gece davetleri için değil aynı zamanda gündüzleri de hizmet veriyoruz. Zengin organik kahvaltı menümüz, huzur verici ortamımızla hafta sonu dinlenmeleri için ideal bir mekanız. Gece ve gündüz sunduğumuz hizmetler tabii ki birbirinden farklı. Nişan ve söz gibi kutlamalar gece davetleri arasında yer aldığı için ortamı nişan konseptinize uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Masalarımızı davetli sayınıza göre ayarlıyor, konuklarınızın konforla oturacağı alanlar oluşturuyoruz. Dilerseniz organizasyonunuz için dışarıdan firma desteği de alabilirsiniz.

Bilmelisiniz ki bizim için esas öncelik sizin mutlu olmanız. Bu nedenle hazırlıklarımız esnasında her zaman fikirlerinizi alıyoruz. Mekan hizmeti sunmanın yanı sıra aynı zamanda bir restoranda olduğumuz için zengin menülere sahibiz. Nişanınızı yemekli yapacaksanız bizimle önceden menü içeriğinizi görüşmelisiniz. Tamamen damak zevkiniz doğrultusunda çok leziz bir menü hazırlıyoruz. Menüyü önceden tadabileceğiniz gibi kendi menü listenizi oluşturarak gereken yönlendirmeleri de ekibimize iletebilirsiniz.

Siz de Şile nişan mekanları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka firmamızı değerlendirmelisiniz. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.