Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları

Hızlı Dönüş
Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları


YORUMLAR (12)

+ Yorum Yaz
D&K DENİZ & KEMAL Düğün Tarihi: 05/05/2018

Nikahımızı kokteyl olarak salon S'de gerçekleştirdik. Organizasyon günü herşey gayet güzel bir sekilde gerçekleşti. Personel konuklarla ilgili, ikramlar bol ve lezzetliydi. Bu en heyecanlı günümüzde bizimle ilgilenen ve organizasyonu layıkıyla tamamlanmasını sağlayan başta Esra Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


İNDİRİMLER

Düğün.com Çiftlerine Özel Sezon Boyunca %38 İndirimli Cuma Kampanyası!
Düğün.com Çiftlerine Özel Sezon Boyunca %38 İndirimli Cuma Kampanyası!

Nisan ayında evlenecek çiftlere Kokteyl Menülerde Sabit Fiyat 49 TL

Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2018

Düğün.com Çiftlerine Özel Sezon Boyunca %31 İndirimli Cuma Kampanyası!
Düğün.com Çiftlerine Özel Sezon Boyunca %31 İndirimli Cuma Kampanyası!

Sezon boyunca cuma günü gerçekleştireceğiniz 150 kişi ve üzeri tüm organizasyonlarınızda %31 indirim imkanı sunuyoruz.
Fırsatı kaçırmayın!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2018
%38 Düğün.com Çiftlerine Özel Sezon Boyunca %38 İndirimli Cuma Kampanyası!

Nisan ayında evlenecek çiftlere Kokteyl Menülerde Sabit Fiyat 49 TL

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Teras, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara Şehir manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 300-400
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 200-300
 • Kokteyl Kapasitesi 500-750
 • Kapalı Alan Kapasitesi 500-750
 • Otopark Araç Kapasitesi 250-500

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 03:00 ve sonrası
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Vegan, Çocuklara özel, Vejetaryan, Diyabet, Kosher
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Doğum günü, Nişan, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Açılışlar, Baby shower

Hakkında

ZÜBEYDE HANIM KOKTEYL SALONLARI' nı evlenecek çiftler neden tercih etmeli ? 1. KAPASİTE ! Teras ve kapalı olmak üzere 3 salonun ve 600 kişiye kadar davetlinin ağırlanıyor olması, 2. ULAŞIM ! Kadıköy Evlendirme Dairesi ile aynı bahçe içerisinde bulunan mekanımız, - Söğütlüçeşme metrobüs istasyonuna 2 dk yürüme mesafesinde ve çevresinde 300 araç kapasiteli otoparkların olması, 3. Organizasyon tarih ve saatleri aynı zamanda RESMİ NİKAH tarihleri olması, 4. Organizasyon sürelerini kendileri belirliyor olmaları, 5. Çiftlerimizin Kokteyl veya düğün tercih etmeleri durumunda, salonları İSTEDİKLERİ organizasyon düzenine çeviriyor olmamız, 6. MENÜ TADIM GÜNÜ! Çiftlerin seçtikleri menülerini 1 ay öncesinde tadıyor olmaları, istedikleri değişikleri yapıyor anlamına geliyor. Kokteyl menü tercihlerinde dahi TADIM GÜNÜ’ ne davet ettiğimiz çiftler çok mutlu oluyorlar, çünkü davetlilerine ikramların ne şekilde sunulacağını görüyorlar ve tadıyorlar. 7. PROVA ... OLMAZSA OLMAZLARDAN en ÖNEMLİSİ !!! organizasyonlarına 1 hafta kala, istedikleri müzik parçaları ile girişlerini, EVET' lerini, birbirlerini nasıl tebrik edecekleri, ilk dans.... ve dahasını prova ediyoruz ki o gün her şey mükemmel olsun. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz, çalıştığımız ve gözlem yapma fırsatı bulduğumuz düğünlerde gelin & damat ne kadar yapıcı, güler yüzlü ve ne istediğini biliyorlarsa düğünleri bir o kadar güzel ve kusursuz geçmekte. Ama panik, endişeli ve programında en ufak pürüz istemeyen gelin & damatlar ne kadar da profesyonel bir ekiple çalışırsa çalışsın hep bir aksilik ve problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. Bu sebepten dolayı rahatlayın, hayallerinizi paylaşın ve kendinizi işini bilen doğru kişilere emanet edin. Gerisi zaten gelir. Her çift hikayelerinin başrol oyuncuları, kameranın karşısında onlar varken, kamera arkasında ki ekibe güvenmeleri gerekiyor. Ve bunun içinde her şeye dokunmaları, tatmaları, prova etmeleri ve bizlerin onların yanında olduğunu hissetmeleri ve görmeleri gerekiyor. “Telafisi asla olmayacak O GÜN’ün bilinci ile hareket etmekteyiz” ve bunu bilen çiftlerimizin hayallerini dinleyerek, o hayalleri gerçekleştirmek bizim için büyük bir keyif. Peki mekanınızda, başka ne tür hizmetler verilmektedir ? Organizasyon başlığı altında olabilecek ; After Party, Mezuniyet Geceleri, Müzik dinletileri, Sergiler, Şirket toplantıları ve lansmanları, Seminerler, Kına …vs gerçekleştirmekteyiz. Dört mevsim hizmet vermekteyiz… Telafisi olmayan anlarınızı, keyifle yasatmak ve bu keyfe ortak olmak isteriz...

İLETİŞİM

0216 706 0610
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Elif POLAT, Esra GÖR, Aysun TEK Adres ZÜBEYDE HANIM KOKTEYL SALONLARI, Fahrettin Kerim Gökay Cad. Kadıköy Evlendirme dairesi yanı No:14/1 Hasanpaşa-Kadıköy/İSTANBUL
Kadıköy,

YORUMLAR (12)

+ Yorum Yaz
OR Orkun Düğün Tarihi: 26/05/2018

Herşey çok güzeldi ve çok memnun kaldık.Her türlü yardımda bulundular.
Gönül rahatlığı ile düğün organizasyonunuzu emanet edebilirsiniz

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları
Orkun bey Zübeyde Hanım Kokteyl salonları B Sekiz işletmesi olarak bizi tercih ettiğiniz için asıl biz Teşekkür ederiz. Siz ve Konuklarınızı ağırlamaktan onur duyduk. Samimi dilekleriniz için ayrıca Teşekkür ederiz. Tekrar tekrar canı gönülden Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz....... B Sekiz Organi̇zasyon :)
D&K DENİZ & KEMAL Düğün Tarihi: 05/05/2018

Nikahımızı kokteyl olarak salon S'de gerçekleştirdik. Organizasyon günü herşey gayet güzel bir sekilde gerçekleşti. Personel konuklarla ilgili, ikramlar bol ve lezzetliydi. Bu en heyecanlı günümüzde bizimle ilgilenen ve organizasyonu layıkıyla tamamlanmasını sağlayan başta Esra Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları
Sevgili Deniz hanım ve Kemal bey :) Zübeyde Hanım Kokteyl salonları B Sekiz işletmesi olarak bizi tercih ettiğiniz için asıl biz Teşekkür ederiz. Siz ve Konuklarınızı ağırlamaktan onur duyduk. Samimi dilekleriniz için ayrıca Teşekkür ederiz. Tekrar tekrar canı gönülden Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz....... B Sekiz Organi̇zasyon :)
G&A GONCA & AYHAN Düğün Tarihi: 07/04/2018

07.04.2018 Tarihinde en mutlu günümüzü kusursuzca ve muhteşem geçirmemizi sağlayan Zübeyde Hanım kokteyl Salonları B Sekiz Organizasyon'a, organizasyon yöneticisi Sn.Esra Hanıma, organizasyon şefi Sn. Yasin Beye, Organizasyonda müzik yöneticisi Sn. Sinan Bey sonsuz teşekkür ederiz.
Tüm davetlilerimizden hala bu çok güzel geçen organizasyonumuz ile ilgili güzel ve olumlu yorumlar almak çok mutlu edici İyi ki doğru karar vermişiz ve B Sekiz Organizasyon ve ekibi ile tanışmışız. Hizmet kalitesine, tüm personeline , verdikleri güven ve Güleryüz samimiyete tekrar bir kez daha teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları
Sevgili Cansu Hanım Ve Ayhan Bey :) Zübeyde Hanım Kokteyl salonları B Sekiz işletmesi olarak bizi tercih ettiğiniz için asıl biz Teşekkür ederiz. Siz ve Konuklarınızı ağırlamaktan onur duyduk. Samimi dilekleriniz için ayrıca Teşekkür eder bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz....... B Sekiz Organi̇zasyon
D&K D & K Düğün Tarihi: 24/03/2018

kız kardeşimin düğünü için mekan ararken tesadüf eseri keşfettiğimiz mekan.Çalışanlar çok tecrübeli hepsi işinde çok iyi ,canlı müzik,kokteyl,süslemeler beklentimizin çok üzerindeydi misafirlerimiz de çok memnun kaldı, gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları
Zübeyde Hanım Kokteyl salonları B Sekiz işletmesi olarak bizi tercih ettiğiniz için asıl biz Teşekkür ederiz. Siz ve Konuklarınızı ağırlamaktan onur duyduk. Samimi dilekleriniz için ayrıca Teşekkür ederiz....... B Sekiz Organi̇zasyon
B&O Banu & Orçun Düğün Tarihi: 10/03/2018

10 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz düğünümüzü burada yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Yemeklerin lezzeti ve sunumundan, düğün öncesi ve esnasındaki ilgi-alakadan, personel ve ekipten çok memnun kaldık. Misafirlerimiz de beğenilerini dile getirdi. Herşey için teşekkür ederiz :)

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları
Sevgili Banu hanım ve Orçun bey :) Zübeyde Hanım Kokteyl salonları B Sekiz işletmesi olarak bizi tercih ettiğiniz için asıl biz Teşekkür ederiz. Siz ve Konuklarınızı ağırlamaktan onur duyduk. Samimi dilekleriniz için ayrıca Teşekkür ederiz. Tekrar tekrar canı gönülden Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz....... B Sekiz Organi̇zasyon :)
 
Evleneceklere Destek Hareketi
Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap