İstek Vakfı Sosyal Tesisleri*

İstek Vakfı Sosyal Tesisleri
Ocak 2002’de Bağdat Caddesi’nde ki Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi üst katında faaliyete geçen İstek Göztepe Restaurant; ağırlıklı olarak tüm İstek ve Yeditepe Üniversitesi ailesine hizmet vermektedir. Türk ve Fransız mutfağının seçkin örneklerini öncelikli olarak sunmakla beraber, dünya mutfağından da çeşitler sergilemektedir.

Birinci sınıf hizmet kalitesi ve fiyat anlayışıyla, misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutan politikasıyla faaliyete geçen restaurantımız; 250 kişi yemek, 350 kişilik kokteyl kapasitesiyle, açıldığı günden bu yana misafirlerin vazgeçmediği bir mekan olmuştur. İstek Göztepe Restaurant, Marmara Adalar manzarası ve şık atmosferi içerisinde, her türlü düğün, gala, mezuniyet baloları, özel günler gibi her türlü aktiviteler için ideal bir mekandır.

Pazartesi günleri hariç haftanın hergünü hizmet veren restoranımızda Cumartesi akşamları canlı müzik eşliğinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Restaurantımız 18.30 ile 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
NA Nazan Düğün Tarihi: 28/01/2018

Kına gecem burda gerçekleşti. Herşey mükemmeldi diyebilirim . Kınada seçtiğim ikramları herkes çok begendi böreginden tarlısına herşey mükemmeldi. Organizasyon harikaydı benim hiçbirşey düşünmemem gerek bile kalmadı diyebilirim. Asmina davete çok teşekkür ederim. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum . 27 ocak unutulmaz bir gün oldu

.
Evleneceklere Destek Hareketi
İstek Vakfı Sosyal Tesisleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İstek Vakfı Sosyal Tesisleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap