Yeşil Mavi Cafe

E-posta Gönder

  • Üsküdar, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Yeşil Mavi Cafe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Yeşil Mavi Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Yeşil Mavi Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Cam tavan Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yeşil Mavi Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Mavi Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Yeşil Mavi Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yeşil Mavi Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yeşil Mavi Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeşil Mavi Cafe 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeşil Mavi Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeşil Mavi Cafe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Yeşil Mavi Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşil Mavi Cafe düğün dışında sünnet düğünü, kına, doğum günü, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yeşil Mavi Cafe Hakkında

Adı üzerinde söyleminin karşılığı olarak uzun yıllardır mavi ile yeşilin birleştiği bir manzarada restoranımızı işletiyoruz. Mekânımız Yeşil Mavi Cafe Kuzguncuk gibi İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde bulunuyor. Marmara Denizi ve benzersiz Boğaz Köprüsü eşliğinde temiz havada misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İşini severek yapan ve profesyonellerden oluşan deneyimli bir ekip ile birlikte çalışarak %100 müşteri memnuniyetini de kolayca sağlıyoruz.

Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz restoran ve kafe hizmetlerimiz dışında talep oldukça bazı toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Bunların başında ise düğünler geliyor ve akabinde yine aynı özenle nişan merasimleri, kına geceleri, sünnetler, kurumsal etkinlikler, doğum günü kutlamaları, partiler ve yemek davetleri verebiliyoruz. Yaz ve ilkbahar gibi elverişli havaya sahip aylarda açık havada konuklarımızı ağırlayabildiğimiz gibi kapalı mekân alternatifine de sahibiz. Üstelik küçük misafirlerimiz için çocuk oyun alanımız, kişisel araçları ile mekânımıza gelmiş konuklarımız için de ücretsiz otoparkımız bulunuyor.

Düğünü yemekli olarak yapmak ve muhteşem manzaramıza karşı harikulade lezzetler ile iyi bir ziyafet çekmek isterseniz doğru yerdesiniz. Zira Türk ve dünya mutfağının en sevilen güzide lezzetlerinden oluşan zengin bir menümüz var ve her şey usta aşçılarımız tarafından özen ve titizlik ile hazırlanıyor. 10 ayrı ana başlıktan oluşan menümüzde; başlangıçlarımız, aperatiflerimiz, burger ve wraplerimiz, salatalarımız, makarnalarımız, beyaz ve kırmızı et yemeklerimiz ile tatlılarımız bulunuyor. Toplu yemekli davetlerde çiftlerimizin damak zevkine ve bütçesine uygun bir menüyü onlarla birlikte belirleyebiliyoruz. Dilerseniz düğünden önce restoranımıza gelerek menü tadımı yapabilir ve lezzetlerimizden emin olup kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Eğer kendinizi emin ellere emanet etmek ve kusursuz bir organizasyona sahip olmak isterseniz sağdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, Yeşil Mavi Cafe fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Fethipaşa Korusu Alt Girişi No: 102 Kuzguncuk - Üsküdar / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.