The Moon Restaurant*

The Moon Restaurant
The Moon Restaurant, Taksim Cartoon Hotel’in çatı katında, açılır cam duvarları ve çatısı ile muhteşem ay ışığı manzarası eşliğinde misafirlerine dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunuyor.

Adını, cam kaplı duvarları ve çatısından misafirlerine sunduğu eşsiz gökyüzü ve ay manzarasından alan The Moon Restaurant, birbirinden lezzetli yemeklerinin yanı sıra, modern ve şık dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Gündüzün ve gecenin en güzel anlarını yaşamak isteyenlerin tercih edeceği The Moon Restaurant’ın seçkin mönüsünde, çıtırlı jumbo karides, patlıcan bohça, kalamar şiş, sebzeli bonfile sarması, asma yaprağına sarılı levrek gibi birbirinden lezzetli özel spesiyaller yer alıyor. Yerli ve ithal şaraplardan özenle seçilerek hazırlanmış şarap kavı da bu çok özel mönüye eşlik ediyor.

Özel tatlarını dünya müziklerinden seçilmiş repertuar eşliğinde sunan The Moon Restaurant, 100 kişilik kapasitesiyle a la carte ve grup rezervasyonlarının yanı sıra, özel organizasyonlar ve şirket yemeklerinde profesyonel ekibiyle hizmet veriyor.

Misafirlerinin panoramik şehir manzarasıyla aperatif içki yudumlayabilecekleri cam barı ve binanın dışından hareket eden cam asansörüyle dikkat çeken The Moon Restaurant, misafirlerini otopark karmaşasından kurtaracak valet parking hizmetini de sunuyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
The Moon Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için The Moon Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap