Sırevi Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sırevi Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sırevi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sırevi Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Sırevi Restaurant Sık Sorulan Sorular

Sırevi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Sırevi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sırevi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Sırevi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sırevi Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sırevi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sırevi Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Sırevi Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sırevi Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sırevi Restaurant Hakkında

Bu yıl Sırevi Restaurant olarak 18. yılımızı kutluyoruz. ‘Size özel rüyalar için’ ve rüyaları gerçek kılabilmek adına çalışıyoruz. Sultanahmet semtinde yer alan düğün mekânımız Divanyolu Hoca Rüstem Sokak üzerinde yer alıyor.

Ekibimiz ile bütün detaylarını düşünüyor ve gerçekleştiriyoruz. Masa süslemelerinden başlayarak, misafir karşılama ve lütfen cevap veriniz hizmeti sunabildiğimiz düğünleriniz için farklı paketler oluşturduk.

Düğün günlerinizde size özel şu paketleri oluşturduk;

Birinci paketimiz yemekli düğünlerimiz için bir alternatif. Başlangıç tabağından başlayarak, ana yemeğe kadar bütün yemek çeşitlerinden beğeneceğinizi düşündüklerimi harmanladık ve beğeninize sunduk. Tabii ki özenle hazırladığımız masalarımıza servis hizmet elemanlarımız ile sunuyoruz. Masalarınızın ve mekânın süslemesi de paketimizin içeriğinde bulunuyor. Ayrıca canlı müzik hizmetinin yanı sıra gecenin ilerleyen saatlerinde daha iyi hizmet verebilmek adına DJ performansı ile eğlencenize devam ediyoruz. Gecenizin en güzel anlarından biri olan pasta seremonisi için pastanızı da biz temin ediyoruz. Sınırsız alkollü ya da alkolsüz içecek sunuyor, gecenizde lezzetleri yemeklerinize eşlik etmesini istiyoruz. En önemli detaya geldi sıra, gecenizin hatıraları için fotoğraf ve video ekibini de sunuyoruz. Gecenizi kayıt altına alıyor, yıllar sonra bile baktığınızda modern bir düğün organizasyonu sağlıyoruz.

İkinci paketimizde, birinci paketimizden tek fark bulunuyor. Bu farkta içecek sınırlandırmasını içeriyor. Birinci paketimiz 99 TL’den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunulurken, ikinci paketimizde kişi başı fiyatlarımız 79 TL’den başlıyor. Tabii ki ekstra istediğiniz hizmetlere göre fiyatlarımız değişiyor.

Üçüncü paketimiz kişi başı 69 TL’den başlıyor. Yemekli düğünler için tercih edilen paketimizde başlangıç ve ana yemek sunuyoruz. Ayrıca yine birinci ve ikinci paketimizde olduğu gibi pastanızı da biz tasarlıyoruz. İkinci paketimizden tek farklı fotoğraf ve video hizmetimizin olmaması.

Dördüncü paketimiz kokteylli düğün yapmak için isteyen çiftler için ideal. Paketimizin içeriğinde yine masa ve mekan süslemesi yer alıyor. Ayrıca kokteyl sırasında davetlilerinize ulaşacak ikramlarımız da bizim ustalarımızın lezzetli ellerinden çıkıyor. Canlı müzik ve DJ performansının bulunduğu gecede dilediğiniz şarkılar eşliğinde eğlenme şansı yakalayabiliyorsunuz. Kokteylli düğün organizasyonlarınız için fiyatlarımız 59 TL’den başlıyor. Bir alkollü ya da alkolsüz içeceğin bulunduğu paketimizi seçerseniz maalesef ki fotoğraf hizmetimizde bulunmuyor.

Paketlerimiz bunlar, mekanımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz formu doldurarak Sırevi Restaurant iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Divanyolu Cad. Hoca Rustem Sokak | No: 10/A Sultanahmet, İstanbul,

 • Nasıl gelinir?

  İşletmemiz Sultanahmet tramvay istasyonuna 30 adım mesafededir.<br/><br/>Tramvay istasyonunun hemen yanında göreceğiniz McDonald's ın karşısındaki sokakta yer almaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sırevi Restaurant Yol Haritası

Sırevi Restaurant Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve & Kaan

Düğün Tarihi: 16.08.2015


mekan 2 katlı ve 2. katı tamamen bu organizasyonlar için hazırlanan bir mekan. aynı zamanda cok da güzel bir mekan. yetkili ve çalışanlar çözüm odaklı ve her türlü sorunu giderebilecek insanlar.ulaşım olarak kolay bulunabilen bir yer yetkili ve çalışanlar garsonlar çok iyi. yemekler cok lezzetli... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.