Sefa Restaurant*

Sefa Restaurant
Sefa Restaurant düğünüm için boğaz manzarası olmazsa olmaz diyen çiftler için oldukça ideal. Üsküdar, İstanbul'da oldukça nezih bir muhitte yer alan, ulaşımı ve bulunması kolay, özel araçla gelecek davetliler için otopark imkanı mevcut. Davet alanı, panaromik bir şekilde boğazı ve içinde bulunduğu yeşil alanın manzaraya eşlik ettiği geniş bir salon. Boğaz manzaralı kısmı boydan boya cam olduğu için manzarayı gerçek anlamda mekana dahilmiş gibi hissedeceksiniz. Yemekli bir biçimde 500'den fazla davetliyi ağırlayabileceğiniz işletme, düğün, nişan, kına gecesi gibi davetlere uygun. Ayrıca davet türünüze göre süsleme seçimleri de yapabilirsiniz. Güler yüzlü personeli ve üstün hizmet kalitesiyle unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek isteyen çiftlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği firmayla hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
Göktürk Düğün Tarihi: 21/08/2015

On numara beş yıldız bir düğün salonu. Tanıdığımız bir yer olduğu için burayı tercih ettik. Eski bir mekan burası ve yemekli alkollü bir düğün yaptık. Süslemeler için renk seçenekleri ve tercihleri sunuyorlar. Çalışanlarından ilgi ve alakadan da gayet memnunduk. Herşey güzeldi bir problem yaşanmadı.

CA cansu Düğün Tarihi: 15/08/2015

ulaşımı rahat ve merkezi yakın bir yerde bulunduğu için bu mekanı tercih ettim 350 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim içi geniş ve ferahtı fakat sadece kliması çalışmıyor masa düzeni ve süslemeler çok güzeldi kırmızı organizasyon firmasıyla çalıştım ve çok memnun kaldım yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim ve yemekleri güzeldi fiyatı uygun ve görselliği güzel

CE Ceren Düğün Tarihi: 25/07/2015

70 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik.Bulunduğu semte göre fiyat açısından çok uygundu.Mekan çok güzeldi.Yemekli oldu organizasyonumuz ve yemekleri çok lezzetliydi.Otopark hizmeti çok iyiydi.Özel araçlarla geldiğimiz için bir sıkıntı yaşamadık.Işıklandırma ve müzik iyiydi.Masa düzeni,garsonların ilgisi çok güzeldi çok memnun kaldık.

İS ismihan Düğün Tarihi: 26/04/2015

Gayet memnun kaldık çok eğlendik servis çok iyiydi bi sıkıntı olmadı

BE begüm Düğün Tarihi: 26/09/2014

Mekan geniş bir mekandı bizim düğün organizasyonumuz 250 kişilikti ve rahat bir şekilde gerçekleştirdik. Mekanın personellerinin hizmeti iyiydi ve yetkililerin ilgilenmesi personellerin ilgisi oldukça iyiydi ve hizmet konusunda tecrübeli bir mekandı.Düğünümüzü yemekli bir organizasyonla gerçekleştirdik ve yemekleri güzeldi.Mekan manzaralı bir mekandı ve kapalı bir alandı.

OR orkun Düğün Tarihi: 14/09/2014

Ulaşım rahattı hizmet güzeldi . Yemekelr güzeldi. çok memnun kaldık

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sefa Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sefa Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap