Şaşkın Balık Ataşehir

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şaşkın Balık Ataşehir
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Şaşkın Balık Ataşehir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Şaşkın Balık Ataşehir Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şaşkın Balık Ataşehir Sık Sorulan Sorular

Şaşkın Balık Ataşehir düğün fiyatları ne kadar?

Şaşkın Balık Ataşehir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şaşkın Balık Ataşehir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şaşkın Balık Ataşehir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şaşkın Balık Ataşehir 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Şaşkın Balık Ataşehir düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şaşkın Balık Ataşehir düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Şaşkın Balık Ataşehir düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şaşkın Balık Ataşehir düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şaşkın Balık Ataşehir Hakkında

İstanbul Ataşehir’de nikâh sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için bir mekân arayışındaysanız, sizi Şaşkın Balık ile tanıştırmak istiyoruz. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;

Yemekli davetlerinizi isterseniz tatlı bahçemizde isterseniz de kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu alanın üstünün açılır-kapanır tavan ile dizayn edildiğini ve mevsim koşullarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğinizi belirtmek istiyoruz. Oturma düzenini belirleyebiliyor, sevdiklerinizle tek, uzun bir masada oturabiliyorsunuz. Toplamda 200 kişilik kapasitemizin bulunduğu işletmemiz, yemekleriniz için yeterli kapasiteye sahip.

Bu özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabiliyorsunuz. Konforunuzu düşünüyor ve isteklerinizi karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Yemeklerimizden kısaca bahsetmek gerekirse. Alakart menülerimiz ile yanınızda oluyoruz. Özellikle balık çeşitlerimizin oldukça tercih edildiğini söylemek istiyoruz. Günlük tutulan taze balıklarımızı vitrinde beğeninize sunuyoruz. İstediğiniz çeşidi istediğiniz kadar seçebiliyor, istediğiniz pişirme tarzını tercih edebiliyorsunuz. Toplu yemek organizasyonlarında karşılıklı konuşarak bir fiks menü de belirleyebiliyor ve hem damak tadınıza hem de cebinize hitap ediyoruz. Şaşkın Balık Ataşehir menüleriyle mutluluğunuzu hedefliyoruz.

Sevdiklerinizle keyifli sohbetler ederken arkadan gelen hoş müzik sesi de gecenizi tamamlayacak. Lezzetli yemekleri nostaljik şarkılarla destekliyor, ambiyansın güzelliğine kaptırıyorsunuz kendinizi.

Haftanın her günü siz değerli konuklarımızı ağırlayabiliyoruz. Kapılarımızı sabah 11.00’da açıyor ve gece 02.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımız misafirlerimizi kapıda karşılıyorlar ve gece boyunca yanlarında oluyorlar. İsteklerinizi en hızı şekilde yerine getirmek için sadece bir bakış uzağınızda olacaklarını söyleyebiliriz. Amacımız gecenin sonunda sizi buradan tüm isteklerinizi karşılamış ve mutlu bir şekilde göndermek.

İşletmemize özel araçlarınızla gelmek isterseniz hem ulaşım hem de otopark konusunda hiçbir problem yaşamayacağınızı söylemek istiyoruz. 450 araç kapasiteli otoparkımız ile hizmet veriyor ve burayı ücretsiz olarak kullanmanızı sağlıyoruz.

Eğer daha detaylı bilgi almak ve Şaşkın Balık Ataşehir fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mahallesi, Evren Cd. No:1, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şaşkın Balık Ataşehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.