Riva Restaurant*

Riva Restaurant
Boğaz'ın incisi Sarıyer’de yeşil ve mavinin buluştuğu yerde Sarıyer Riva Restoran 23 yıldır tüm misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. iki buçuk dönüm arazi üzerine kurulu tesisimiz toplam 1500 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir. Yüz binlerce misafirini profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile ağırlayan tesisimiz içerisinde Açık ve kapalı olarak Dört farklı alan bulunmaktadır. Alakart Restoran olarak Kullanılan Bahçe Restoran yazın 180 kişi, kışın 105 kişi – Balo Salonu 450 kişi – Bahçe Bölümü 700 kişi – Üst Teras 95 kişi kapasiteye sahiptir. Düğün Organizasyonu, Nikah Kokteyli, Nişan Daveti, Kına Gecesi, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Kurumsal Toplantılar, Şirket Yemekleri gibi her türlü özel davetinize eşsiz boğaz manzarası ve kapalı salonu ile ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Merkezi konumda olan tesisimiz Metroya 5 dk uzaklıktadır. Kendine ait otoparkına sahip olan tesisimizde ayrıca Vale hizmeti de verilmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
S&E Sinem & Efecan Düğün Tarihi: 06/09/2015

Deniz kenarında çok ferah olan bir mekan ve çalışanlar çok ilgiliydi. Gayet eğlenceli ve güzel geçti. Kır düğünü havası da vardı. Yemekli ve içkili bir düğün oldu, yemekler gayet güzeldi, konuklarımıza gayet sıcak ve hızlı geldi yemekler. Müzik konusunda sıkıntı oldu sadece canlı müzikti, bunun dışında sorun yaşanmadı. Ulaşım için de cadde üzerinde olduğu için gayet kolaydı. Görsellik açısından mekan güzeldi, ağaçların olması farklı ambiyans katıyor.

KE kerem Düğün Tarihi: 30/08/2015

Tavsiye ederim kesinlikle, açık hava da fazla uzaklaşmadan kır düğünü yapılabilicek bir mekan. Hem kapalı alan hem de açık alan tercihi var mekanın. 250 kişilik yemekli bir düğün yaptık, tadı oldukça lezzetiydi yemeklerin. Şef garson da herhangi bir sıkıntı yoktu. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Zaten bir çok kişiye konum attım buldular rahatlıkla mekanı. Kendim organizasyoncuyum. Mekanı baştan yarattım diyebilirim.

UG Ugur Düğün Tarihi: 01/08/2015

kır düğünü açısından çok iyi bir mekan. masalar geniş bir alandaydı o konuda sıkıntısı yok mekanın. 310 kişilik yemekli bir düğün yaptık. tatlarına ben bakmadım ama konuklarımızın geneli memnundu. ulaşımda sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü geneli bu civarda oturuyor. mekanın görselliği için okyanus organizasyonla çalıştık. özel seçenekler sunduk ve istediğimiz gibi oldu.

Hilal Düğün Tarihi: 25/07/2015

A dan Z ye herşey mekanda dört dörtlüktü çok yardımcı olmuşlardı açık alanlı bir mekandı yani biz açık alanında 200 davetli bir organziayson gerçekleştirdik ve boğaz manzaralı bir mekandı çok güzel bir görüntüsü vardı boğazı görüyordu çok nezih sakin bir ortamdı.Aynı mekanda iki tane düğün olmasına rağmen yani mekanın açık alanında ve kapalı alanında düğün gerçekleştirilmesine rağmen bizim düğün mekanımıza hiçbir şekilde ses gelmedi sesler akrışmadı bile yemekli bir organizasyondu ve yemekleri çok iyiydi çok tazeydi pasta sıcak bir yemek sunumu vardı.Vermiş olduğumuz fiyat mekana ağırlanma vs çok güzeldi yani başka bir mekan olsa daha çok öderdik ve bu şekilde bir hizmet sunmazlardı ve farklı ücret talep ederlerdi.Mekan sadece düğün için değil farklı organizasyonlar içinde değerlendirelecek bir mekan 8 araçlık bir yeri var diğer araçlar için arka otoparka yerleştirildi ve vale hizmetide vardı mekanın.Mekan ulaşım olarak otobüslerin devamlı geçtiği bir yerde sahil yolunda ulaşımı rahat sağlıyorsunuz.MEkanın yemekleri ağırlama şekli dekorasyon süsleme herşey dörtdörtlüktü hiçbirşey düşünmeden gününü belirleyerek onlara herşeyi bırakacağınız bir mekan herşeyle onalr ilgilenip hallediyorlar sizi hiçbir şekilde yormuyorlar.

SİBEL Düğün Tarihi: 25/07/2015

100 kişilik küçük bir organizasyon gerçekleştirdik mekanda, yemekli gerçekleşen düğünümüzün yemekleri ve hizmetlerinden çok memnun kaldık, görsel olarak da güzel bir mekan manzarası da çok güzeldi, deniz ve yeşillikler göz dolduruyordu, müzik olarak tercihi kendimiz yaptık güzel bir düğün gerçekleştirdik yeni evlenecek çiftlerede tavsiye ediyorum.

HA Hazal Düğün Tarihi: 13/06/2015

Organizasyon olatak eksikleri olduğunu belirtebilirim. Verilen ücretleri karşılamıyorlar aslında . Memnun kalamadım .

ER Erhan Düğün Tarihi: 26/04/2015

Her şey çok güzeldi, yiyecek içecek garsonlar, tüm hizmetlerden memnun kaldım.

İR İrem Düğün Tarihi: 14/09/2014

Bahçe düğünü istediğimiz için tercih etmiştik fakat düğün günüm de yağmur yağdığı için bize salonda ayarlamışlardı çok memnun kalmıştım alınan önlemleri güzeldi yetkililerin ilgisi çok iyiydi ve personelden memnun kaldım ulaşımı rahattı ve müzik olarakta canlı müzik vardı.

hüsnü Düğün Tarihi: 11/06/2014

mekan çok iyi servisi ve Kaya beyin ilgisi mükemmel bir işletmeciden daha fazlası sizin mutlu olmanız için herşeyi kendi elleri ile yapabilir istediğiniz herşey yapılıyor düğün sabahı rapor sunuluyor gün bilgileri bence siz ne isterseniz Kaya bey yardımcı olur uzayda nikah yapamıyor sadece:)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Riva Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Riva Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap