Nagehan Restaurant*

Nagehan Restaurant
Nagehan Restaurant, İstanbul’un yeditepesinden biri olan şiirlere, şarkılara ve kitaplara konu olmuş Çamlıca’da yer almaktadır. Çamlıca’da her mevsim en güzel İstanbul manzarası eşliğinde düğün ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğün hayatınızda mutluluğunuzu taçlandırdığınız en önemli anlarından biridir. Nezih bir ortamda düğün stresini düşünmeden eksiksiz bir şekilde misafirlerinizi ağırlayarak, bu sevince ortak etmeyi arzulamak her damadın ve gelinin üzerinde önemle durduğu husustur. Nagehan Restaurant, düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, yemekli iş toplantıları, panel ve benzeri organizasyonlar için eksiksiz ve üstün bir hizmet sunarken tasarım anlayışı, görsel cazibesiyle değerli misafirleriniz üzerinde güçlü bir izlenim sunmayı arzulamaktadır. Nagehan Restaurant tüm konuklarına aynı anda hizmet verebilen, farklı beklentilere yönelik dört salondan oluşmaktadır. Nagehan Restaurant’ın kapasitesi, kapalı ve açık alan salonlarının hacmi ile doğru orantılı olduğu için salonlarda bulunan tüm masalar misafirlerle dolu olduğunda bile ferah bir kullanım alanı sağlıyor. Aynı anda 1000 kişiye kadar yemekli etkinlik hizmeti verebilen mekanın, dinamiklerini dengeli bir şekilde dağıtan tasarım anlayışı sayesinde her masa çok özel, her misafir kendini çok önemli hissedecektir. Ayrıca misafirlerinizin yararlanabileceği mescit ve otopark alanları bulunmaktadır. Sizleri de misafir etmekten büyük mutluluk duyacağımız salonlarımızda düğün ve organizasyonlarınızda buluşmak dileğiyle… En özel anlarınız, en güzel anılarınızda “Nagehan Restaurant” ayrıcalığını yaşayacaksınız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
LE Levent Düğün Tarihi: 20/09/2015

500 kişilik bir organizasyon gerçekleştirsik ve memnun kaldığımızı söyleyebilirim genel anlamda. Mekan görsellik olarak şık ve göz dolduran bir yer ikramları sunumu serviside güzel. Bunun dışında konumu bize çok yakındı bu yüzden tercih ettik diyebilirim hatta. Ayrıca diğer mekanlara göre daha ekonomik bir yer.

SA Salih Düğün Tarihi: 24/05/2015

İlgi ve alaka muhteşem, yemekli bir organizasyondu yemekeleri muhteşemdi, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım. Ulaşımı rahat, toplu taşıma ve otoparkı mevcut, görsellik açısından masa düzeni, süslemeler gayet güzeldi. Konuklarım çok memnun kaldı. Orkestra ve ışıklandırma çok iyiydi. Tercih sebebim tanıdık vasıtasıyla önerildi ve hizmeti güzel olduğu için. Hizmet kalitesine göre fiyatı eşitti.

YA Yasemin Düğün Tarihi: 14/09/2014

Mekanın açık ve kapalı alanı olması avantaj bizim düğünümüz açık alanında oldu ama bir aksilik olsa içerde de yapılabilirdi. Fiyatıda mekanı tercih etmemizi sağladı bize gayet uygun geldi.

MU mustafa Düğün Tarihi: 24/08/2014

Yemekleri güzel fakat organizasyon olarak amatörden öteye geçemiyorlar.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Nagehan Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nagehan Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap