Lotus Restaurant

E-posta Gönder

  • Şile, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Lotus Restaurant - Restoranlar
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Lotus Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Lotus Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Lotus Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Lotus Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Lotus Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Lotus Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Lotus Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lotus Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Lotus Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lotus Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Lotus Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lotus Restaurant düğün dışında açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Lotus Restaurant Hakkında

Eşsiz bir deniz manzarasına karşı, romantik bir düğün organizasyonu ile sevdiğinizi kişi ile hayatınızı birleştirmeye var mısınız! Doğa ile baş başa kalma imkânı sunan otelimizin geniş bir iskele üzerine kurulan restoranın alanında gün batımının eşlik edeceği nikâh töreninizi gerçekleştirme fikri eminiz ki sizi de fazlası ile heyecanlandırdı. Mavinin hemen yanı başına, yeşilin ise hemen içine kurulan otelimiz için beyaz rengi tercih ettik. Restoranımızın bulunduğu iskele alanımızda ise ahşap dokuya ve yine beyaz renge yer vererek sade ama bir o kadar şık bir dizayn ile özel günlerinize ev sahipliği yapmaya hazırız.

Hayatlarınızı birleştireceğiniz bu özel davet için şehrin kalabalığından uzaklaşıp sadece en yakınlarınız ile baş başa keyifli ve samimi bir düğün organize etme düşüncesindeyseniz sizin için en doğru adres olduğumuzu söyleyebiliriz. Doğanın keyfini süreceğiniz otelimizde dilerseniz gecenin sonunda konforlu odalarımıza çekilerek günü tamamlayabilirsiniz. Ulaşım bakımından da oldukça elverişli konumumuz ile davetlileriniz için kolay bir seyahat süreci sunuyoruz. Konuklarınız, kendi araçları ile ya da Harem Otogarı’ndan Şile’ye kalkan toplu taşıma araçları ile yaklaşık 40 dakika gibi çok da uzun olmayan bir sürede otelimize ulaşabilecekler.

Davet menülerinizde restoranımızın profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan Şile Lotus Restaurant menüleri ile ziyafet sofrası oluşturabiliyoruz. Tamamen hijyenik ortamda marifetli eller ile hazırlanan yemeklerimizi en şık sunum detayları ile sofralarınıza taşıyarak, konuklarınızı ve sizi hem görsel olarak hem de tat olarak büyülemeyi amaçlıyoruz.

Lotus Restaurant Şile fiyatlar için bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken sayfadaki formu doldurmak olacak. Kusursuz geçmesini isteyeceğiniz düğün organizasyonunuz için dilerseniz kendi organizasyon firmanızı da otelimize davet edebilirsiniz. Her alanda size kaliteli hizmet sunmak için çabalayan otel ve restoran alanımızda sizi ve davetlilerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.