Kuleli Yakamoz Restaurant*

Kuleli Yakamoz Restaurant
'İLK DANSINIZ' YAKAMOZ'DA BOĞAZIN IŞIKLARIYLA OLSUN .

Yakamoz Restaurant, Boğaz köprüsü ve Kuleli lisesinin dağılan ışıklarında her türlü davet organizasyonlarınızda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Boğazda çok özel bir konuma sahip, 180 derecelik panaromik boğaziçi manzarasında Yaz aylarında 350 kişilik deniz kenarında, kış aylarında ise 150 kişilik boğaz manzarasını içine alan camekanlı sıcak salonun da misafirlerini ağırlıyor.

Boğazın maviliğini, köprünün ışıltısını ,Kuleli askeri lisesinin ihtişamlı duruşunu ve bahçesinin yeşilliklerinin mükemmel birlikteliğini özel anlarınız için dekor olarak kullanabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz düğünü tadı damaklarda kalacak mönü seçenekleri ile unutulmaz kılan Kuleli Yakamoz , büyüleyici Boğaz manzarası ile en özel gecenize Yakamozlar ve yıldızlar ile romantizm katıyor.

Kuleli Yakamoz Restaurant mönüleri içinde alkolsüz içecek servisi yapılmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
HA Hatice Düğün Tarihi: 19/09/2015

Ambiyansı yemekleri özellikle müziği harikaydı mekanın. Hatta müziği o kadar çok beğendik ki bahşiş istememesine rağmen dj e fazla fazla bahşiş verdik. Canlı müzik yoktu fakat dj çok başarılıydı. Herkes çok eğelendi. Biz beykozluyuz bu yüzden ulaşım konusnda da bir sorun yaşamadık. Fotoğrafçı tutmadık nişan olduğu için gerek duymadık kendi fotoğraflarımızı kendimiz çektik. Mekanda gayet memnun kaldık tavsiye ederim.

O&O ozlem & ONUR Düğün Tarihi: 25/07/2015

250 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştik ve mekanın lokasyonu çok güzledi kolonsuz bir alandı 6 7 tane led kurdurtmuştuk davetlileirm eğer sahneyi göremezse bizi led ekranalrdan görsünler diye ve bizimle ilgilenen mine hanım vardı bütün organizayson boyunca yanımızdaydı bizimle ilgilenmişti organziaysonumuzla ilglenmişti.Yemekleri çok güzeldi herkes çok beğenmişti yemekleri memnun ayrılmışlardı.Pist alanıda yeterli dereceydi orkestra çok başarılıydı biz müzik listemizi belirlemiştik ama bizim belirlediğimiz listeye ek olarak orkestrada kendi müzikleirni yerleştirmişti ve çok eğlenclei bir gece sağlmışlardı çok eğelnmiştikfotoğrafçısı mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçıydı ve harikaydı süperdi fotoğrafçı ben dış çekimimide mekandaki resimleirde onunla sağladım birlikte gerçekleştirdik ve süperdi hepsinden çok memnun aklmıştım.Biz aslında çok fazla düğün emkanı geszmemiştik çünkü mekan gezdikçe kafam karışıyordu düğün.com dan aracılığıyla bir kaç firmadan fiyat teklifi almıştım ve sonra bu mekanla görüşmeye gittim ve biz boğazda düğün yapmak istiyorduk avrupa yakasınd adaha çok boğaz manzaralı mekan olduğunu düşündüğüm için ve eşimin aileside tuzlada olduğu için anadoluda olsun istedik ve bizimle çok ilgilendikleri içind ebu mekanda gerçekleştirmeye karar evrdim hem manzarasıda çok güzledi.Düğünümden sonra her misafirim özlem yemekler çok güzeldi pastaya bayıldık vs demişti ve insanların aklınd aböyle kalmasıda çok güzeldi diğer düğüns alonalrında çünkü fabrikasyon bir pasta sunumu vs olduğu için ben hem organziayson hemde yemekelrden memnun ayrılsınalr istemiştim ve öyled eoldu emkan sayesinde.Ben düğünümde ne olursa olsun pimpirikli olamayacağım eğlenmeme zevk alamya bakacağım dediğim için çok eğlendim çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdik gece boyunca harika bir organizaysondu.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kuleli Yakamoz Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kuleli Yakamoz Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap