Kartal Sahil Kolcuoğlu Restaurant

E-posta Gönder

Kartal Sahil Kolcuoğlu Restaurant Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  200-300 kişi

Kartal Sahil Kolcuoğlu Restaurant Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Manzara

  Deniz manzaralı, Şehir manzaralı

Kartal Sahil Kolcuoğlu Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl gelinir?

  Bostancı Sahil yolundan Kartal'a Gelirken;<br/><br/>Sırasıyla solunuzda kalan Sema Hastanesini, Maltepe Üniversitesi kampüsünü ve Migrosu geçtikten sonra yolun solunda restoranımızı göreceksiniz.

Kartal Sahil Kolcuoğlu Restaurant Hakkında

Prens Adaları manzarasına hakim mekanda, usta aşçıların elinden çıkan, hiçbir restaurantta bulamayacağınız Adana sofrasına has, salata ve mezelerden tadarken; gerçek adana kebabı eşliğinde tavuk şiş, külbastı, beyti, tavuk kanat ve kaburga yemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Toplam 2500 metre kare alan üzerine kurulu, 3 katlı mekanın, Prens adaları manzarasına hakim teras katında, güzel havaların ve muhteşem manzara eşliğinde yemek yemenin keyfini yaşayabilir, giriş katında bulunan yıldız temalı tavanın altında yemek yiyebilir, tarih boyunca meyhane kültürünün yaşandığı en canlı liman olan Galata’daki meyhanelerin devamı niteliğinde dekore edilmiş meyhane bölümümüzde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Dostlarınızla konforlu ve keyifli vakit geçirebileceğiniz restoran katı mekanın tüm sıcaklığını ve kalitesini hissedeceğiniz bir bölüm. Çocuklarımızı da unutmadık; en kıymetli varlığımız olan çocuklarımız restoran katındaki oyun odasında, eğitimli bakıcı nezaretinde eğlenirken, vakitlerinin nasıl geçtiğini anlamayacaklardır…

Toplam 800 kişilik mekanımızda; eşsiz manzara, şık dekorasyon, tecrübeli personel ve otopark hizmetimizle, düğün, nikah, nişan, grup yemekleri, özel organizasyonlar, seminer ve iş toplantılarına ev sahipliği yapmaktayız.

Sizleri de müdavimlerimiz arasında görmek isteriz...

Kartal Kolcuoğlu; vazgeçemeyeceğiniz bir mekan olacak.

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Kordonboyu Mah. Kartal sahil yolu no:5 Kartal İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kartal Sahil Kolcuoğlu Restaurant Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ok

Okan

Düğün Tarihi 04.07.2015


Mekan kartalda bulunnan bir mekandı ve lokasyon olarak mekanın bulunduğu alan çok güzel bir konumdaydı ve ulaşımınızı toplu taşımaylada sağlayabiliyorsunuz ve özel araçalrlada ulaşım sağlanıyordu mekana ve özel araçlı davetlilerim için mekanda otopark hizmeti bulunuyordu otoparkı bulunduğu içinde... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.