Göksu Marine Restaurant

E-posta Gönder

Göksu Marine Restaurant Hakkında

İstanbul’un seçkin mekanlarından ‘Göksu Marine Restaurant; Türk ve dünya mutfağından sunduğu lezzetleri, kapalı mekanda bir tekneyi andıran çok özel dekorasyonu, bahçesinde rengarenk mevsim çiçekleri, canlı müzik etkinlikleri, fasıllı sandal sefaları, güler yüzlü personeli ile verdiği hizmet anlayışıyla, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.


Göksu Deresi’nin muhteşem manzarası eşliğindeki Göksu Marine Restaurant & Cafe’nin; tekneyi andıran dekorasyonuyla kapalı mekanında 110 kişi, Göksu Deresi kenarına usulca yaklaşmış olan asırlık ağaçlar ve rengarenk mevsim çiçekleri içerisindeki bahçesinde ise, oturma düzeninde 150 kişi, kokteyl düzeninde 500 kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor.


Kapalı mekandaki restoranın duvarlarında, Pir-i Reis ve eski deniz haritaları yer alırken, dekorasyonda tarihi gemilerden çıkan antikalar kullanıldı. 3 bölümden oluşan kapalı salon 90 kişi kapasitelidir ve 15 kişilik şömine önü bulunmaktadır. Şömine etrafındaki deri koltuklarda, kendinizi çok özel ve huzurlu bir atmosferde hissedeceksiniz.


Restoranın menüsünde, Türk ve dünya mutfağından çok özel lezzetler ve günlük olta balığı bulunuyor. Mekanın önünde büyük bir iskele olduğu için özel tekneler ile gelmek mümkün. Aynı zamanda, isteyenler, transfer teknesiyle alınabiliyor..

İletişim

  • Adres:

    Körfez Cad. Kızılserçe Sk. No: 20 Anadoluhisarı

  • E-posta

    E-posta Gönder

Göksu Marine Restaurant Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ay

Ayşenur

Düğün Tarihi: 07.09.2014


Genel olarak memnun kaldım. Zaten daha önceden de bildiğimiz bir mekandı bu nedenle tercih ettik. Tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.