Garibaldi Restaurant

E-posta Gönder

Garibaldi Restaurant Hakkında

Şimdi Garibaldi dünyasının kapılarından içeriye giriyorsunuz ,her şeyi unutun, gün boyu yaşadığınız yorgunluk ve sıkıntıları...İçeride sizi bekleyen güzelliklerin tadını çıkarın. Önce Türk Sanat Müziği nameleri ruhunuzu sarsın ve birden sizi başka diyarlara sürükleyecek o büyülü sese kulak verin “ Erhan Akman’ın “ tenor tınılarıyla bezenmiş sesi... “Bir tatlı huzur almaya geldik Kalamış’tan”

Zaten masanız hazır, Sait Usta sizin için masayı leziz mezelerle donatmış, buzlu rakınızda bardakta , değmeyin keyfinize . Zaman dursun,siz sadece Garibaldi dünyasının akışına kendinizi bırakın ve unutulmaz bir Beyoğlu gecesi daha yaşansın.

Eylül ayından itibaren yenilenen dekorasyonu ve işletmesi ile seçkin müşterilerine 5 yıldızlı hizmet veren Restoran , çiçeklerle bezenmiş, nostalji kokan tarihi duvarlar arasındaki bahçesinide hizmete açtı.Kapalı bölümdeki özel mimari ve duvarları süsleyen Türk musikisine unutulmayan eserler veren bestekarlarımızın portreleri mekana bambaşka bir hava katmakta. Müşterilerini herzaman güleryüzle ağırlayan Restoran yetkililerinin ana ilkesi “Sunulan tüm hizmetlerin ,yapılabileceğin en iyisi olması" öğle yemeği ,akşam üstü bir kadeh şarap, firma yemekleri veya düğün kutlamaları ya da sevdiklerinizle özel bir gece. Garibaldi’de hepsi için sunulan servis kalitesi aynı olur .

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Cad. Perukar Çıkmazı (Odakule yanı) No:3/A

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.