Garden Silivri*

Garden Silivri
Sizin misafiriniz, bizim misafirimiz" mottosunun hakim olduğu düğünlerde, personel misafirlerden teşekkür almak için canla başla çalışıyor.

Orkestra, salon ve mutfak ekibinin birbiriyle ahengi, düğünün kısıtlı zamanında en fazla keyfi verebilmek için dikişsiz geçişlerle mest ediyor. Ana yemek servisinin hızını görmenizi isterim.

Her türlü hassasiyete dikkat eden yönetici kadrosu işinin ehli ve Gelin Hanım, Damat Bey'le düğünün başından sonuna bizzat ilgileniyor.

En iyi ürünlerden seçilmiş ses sitemleri ulusal sanatçılardan dahi övgü alıyor.

En küçük riski dahi almak istemeyen Garden, Kır Düğünlerinde olumsuz hava koşulu ihtimaline karşı salonlarından birini yedek olarak bekletiyor. Elektrik kesintisine karşı ise 2 adet jeneratör stand-by bekliyor. Salonlarımızda 0 taze hava ile çalışan iklimlendirme sistemi içeride kristal gibi bir hava sağlıyor.

800 araçlık ücretsiz otoparkı ile misafirlerimizi de üzmeyen Garden çevre peyzajı ile de kalitesini belli ediyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
SE Semih Düğün Tarihi: 05/09/2015

Yemekleri olsun ilgi olsun çok iyiydi. Garson sayısı yeterliydi ve çok büyük bir yer. Yaklaşık 1.000 kişiyi rahat alıyor mekan. 700 kişilik oldu bizim düğümüz ve yemekliydi. Yemeklerin tadı mükemmeldi. En büyük özelliği yemekleri zaten mekanın. Silivri de tutulan bir yer. Görsellik açısından mekan gayet iyiydi her şeyden memnun kaldık. İşletmede çok iyi ilgilendi bizimle. Ulaşım olarak kolay E-5 üzerinde görmeme ihtimalleri yok. 3 katlı bir yer zaten. Hem açık hem kapalı alanı restaurant seçeneği var, büyük - küçük salon seçeneği var. Her anlamda tutulan bir mekan. Otoparkı çok büyük ve kendisine ait.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Garden Silivri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Garden Silivri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap